LHLS Hjertefond Sti
Aktiv- Org.nr.997 848 950
- Stiftelse
- Foreninger, lag og stiftelser
- Ullensaker
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
- lhl.no
LHLS Hjertefond Sti er en stiftelse i Jessheim i Ullensaker, stiftet 15. desember 2011. Selskapet driver med aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål. Styrets leder er Mari Larsen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Styremedlem gikk ut · Malin Westby
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Foreninger, lag og stiftelser i Ullensaker
- LHLS Lungefond StiForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
- LHLS Støttefond StiForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
- Gardermoen Raceway ArenaForeninger, lag og stiftelser · Gardermoen, Ullensaker
- DahenerForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
- Borgen VelForeninger, lag og stiftelser · Kløfta, Ullensaker
- Forsvarets Seniorforbund Avdeling GardermoenForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
- Israels Venner på Øvre RomerikeForeninger, lag og stiftelser · Nordkisa, Ullensaker
- Ullensaker KunstforeningForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 3 471 | 7 847 | 656 | 3 831 | |||
| −3 649 | −3 782 | 3 168 | 7 817 | −2 257 | 3 130 | |
| Resultat før skatt | −1 223 | −1 775 | 5 131 | 6 282 | −960 | 4 335 |
| −1 223 | −1 775 | 5 131 | 6 282 | −960 | 4 335 | |
| Balanse | ||||||
| 31 167 | 32 415 | 34 445 | 29 035 | 25 634 | 23 712 | |
| 31 167 | 32 390 | 34 165 | 29 035 | 22 752 | 23 712 | |
| 25 | 279 | 0 | 2 882 | 0 | ||
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 91,3 % | 99,6 % | −344,1 % | 81,7 % | ||
| Egenkapitalandel | 100 % | 99,9 % | 99,2 % | 100 % | 88,8 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1 296,59 | 123,29 | 8,89 | |||
| Totalkapitalrentabilitet | −3,9 % | −5,3 % | 16,2 % | 29 % | −3,9 % | 20,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler31 mill. kr
Omløpsmidler100 %31 mill. kr
Egenkapital og gjeld31 mill. kr
Innskutt egenkapital23 %7,1 mill. kr
Opptjent egenkapital77 %24 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 3 649 | 3 782 |
| Driftsresultat | −3 649 | −3 782 |
| Finansinntekter | 2 426 | 2 006 |
| Netto finans | 2 426 | 2 006 |
| Resultat før skatt | −1 223 | −1 775 |
| Årsresultat | −1 223 | −1 775 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Mari Larsen | 1956 | |
| Styremedlem | Simen Brændhaugen | 1978 | |
| Styremedlem | Helle Stordrange Grøttum | 1961 | |
| Varamedlem | Stig Terje Tolo | 1967 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Pricewaterhousecoopers AS | ||
| Regnskapsfører | Enora AS | ||
Historikk
16 hendelser siden 2011
- 2026
Styremedlem gikk ut
Malin Westby
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018