LHLS Lungefond Sti
Aktiv- Org.nr.997 848 934
- Stiftelse
- Foreninger, lag og stiftelser
- Ullensaker
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
- lhl.no
LHLS Lungefond Sti er en stiftelse i Jessheim i Ullensaker, stiftet 15. desember 2011. Selskapet driver med aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål. Styrets leder er Mari Larsen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Styremedlem gikk ut · Malin Westby
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Foreninger, lag og stiftelser i Ullensaker
- LHLS Støttefond StiForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
- LHLS Hjertefond StiForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
- Gardermoen Raceway ArenaForeninger, lag og stiftelser · Gardermoen, Ullensaker
- DahenerForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
- Borgen VelForeninger, lag og stiftelser · Kløfta, Ullensaker
- Forsvarets Seniorforbund Avdeling GardermoenForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
- Israels Venner på Øvre RomerikeForeninger, lag og stiftelser · Nordkisa, Ullensaker
- Ullensaker KunstforeningForeninger, lag og stiftelser · Jessheim, Ullensaker
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 3 471 | 1 273 | 688 | 1 051 | |||
| −2 203 | −2 671 | 3 439 | 1 243 | 657 | 1 019 | |
| Resultat før skatt | 22 | −902 | 5 305 | −617 | 1 786 | 2 103 |
| 22 | −902 | 5 305 | −617 | 1 786 | 2 103 | |
| Balanse | ||||||
| 25 867 | 25 870 | 26 755 | 21 442 | 22 059 | 20 272 | |
| 25 867 | 25 845 | 26 747 | 21 442 | 22 059 | 20 272 | |
| 25 | 9 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 99,1 % | 97,6 % | 95,5 % | 97 % | ||
| Egenkapitalandel | 100 % | 99,9 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1 034,8 | 3 147,67 | ||||
| Totalkapitalrentabilitet | 0,1 % | −3,4 % | 22 % | 5,9 % | 8,4 % | 10,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler26 mill. kr
Omløpsmidler100 %26 mill. kr
Egenkapital og gjeld26 mill. kr
Innskutt egenkapital9 %2,2 mill. kr
Opptjent egenkapital91 %24 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 2 203 | 2 671 |
| Driftsresultat | −2 203 | −2 671 |
| Finansinntekter | 2 225 | 1 769 |
| Netto finans | 2 225 | 1 769 |
| Resultat før skatt | 22 | −902 |
| Årsresultat | 22 | −902 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Mari Larsen | 1956 | |
| Styremedlem | Simen Brændhaugen | 1978 | |
| Styremedlem | Helle Stordrange Grøttum | 1961 | |
| Varamedlem | Stig Terje Tolo | 1967 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Pricewaterhousecoopers AS | ||
| Regnskapsfører | Enora AS | ||
Historikk
17 hendelser siden 2011
- 2026
Styremedlem gikk ut
Malin Westby
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018