Rørmester1 AS
Tomtervegen 78, 2009 Nordby
- Sentral godkjenning
Rørmester1 AS er et aksjeselskap i Nordby i Rælingen, stiftet 26. november 2008. Selskapet driver med rørleggerarbeid. Daglig leder er Tor-Erik Bårdevik, og styrets leder er Tor-Erik Bårdevik.
Fakta om Rørmester1 AS
- Daglig leder
- Tor-Erik Bårdevik (f. 1973)
- Styreleder
- Tor-Erik Bårdevik (f. 1973)
- Stiftet
- Bransje
- Rørleggere i Rælingen
- Kommune
- Rælingen
- Største eiere (2025)
- Tor-Erik Bårdevik100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning1,5 mill. kr+20,3 % mot 2024
Driftsresultat299 345 kr+249 % mot 2024
Årsresultat261 140 kr+240 % mot 2024
Egenkapital589 273 kr+79,6 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 542 | 1 282 |
| Driftsresultat | 299 | −201 |
| Resultat før skatt | 299 | −202 |
| Årsresultat | 261 | −186 |
| Sum eiendeler | 899 | 541 |
| Egenkapital | 589 | 328 |
| Gjeld | 309 | 213 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Ny bransje · Rørleggerarbeid → 43.220
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Rørleggervirksomhet og dertil alt som står i forbindelse med sådan virksomhet.
- Juridisk navn
- RØRMESTER1 AS
- Org.nr.
- 993 365 807
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 26.11.2008
- Registrert
- 08.12.2008
- Bransje
- Rørleggerarbeid 43.221
- Daglig leder
- Tor-Erik Bårdevik (f. 1973)
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Tomtervegen 78, 2009 NordbyÅpne i kart
- Kommune
- Rælingen
- Status
- Aktiv
Registrert i
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 542 | 1 282 | 1 335 | 1 317 | 786 | 1 712 | 1 113 | 1 595 | 830 | 1 139 |
| Driftsresultat | 299 | −201 | −16 | −9 | 109 | 296 | −52 | 290 | −204 | −116 |
| EBITDA | 57 | 183 | 321 | −43 | −204 | −116 | ||||
| Resultat før skatt | 299 | −202 | −23 | −18 | 100 | 290 | −52 | 290 | −204 | −116 |
| Årsresultat | 261 | −186 | −18 | −15 | 77 | 226 | −41 | 220 | −160 | −92 |
| Sum eiendeler | 899 | 541 | 852 | 840 | 922 | 998 | 404 | 505 | 242 | 341 |
| Egenkapital | 589 | 328 | 515 | 533 | 548 | 471 | 245 | 286 | 66 | 226 |
| Gjeld | 309 | 213 | 338 | 307 | 374 | 528 | 158 | 219 | 176 | 115 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler898 684 kr
Anleggsmidler22 %200 581 kr
Omløpsmidler78 %698 103 kr
Egenkapital og gjeld898 684 kr
Innskutt egenkapital12 %104 000 kr
Opptjent egenkapital54 %485 273 kr
Kortsiktig gjeld32 %290 226 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 542 | 1 282 |
| Sum driftskostnader | 1 242 | 1 483 |
| Lønnskostnader | 566 | 848 |
| Driftsresultat | 299 | −201 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 1 |
| Netto finans | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | 299 | −202 |
| Årsresultat | 261 | −186 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 19,4 % | −15,7 % | −1,2 % |
| Egenkapitalandel | 65,6 % | 60,6 % | 60,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,41 | 1,29 | 1,79 |
| Totalkapitalrentabilitet | 41,6 % | −28,9 % | −1,9 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Tor-Erik Bårdevik | 1973 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tor-Erik Bårdevik | 1973 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | VVS Finans AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Tor-Erik Bårdevik (født 1973) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetRørmester1 AS993 365 807
- Forretningsadresse
- Tomtervegen 78, 2009 Nordby
Underenheter1
- Sted
- Nordby
Tillatelser og godkjenninger
Sentral godkjenning
- Status
- Godkjent
- Gyldig til
- 04.02.2029
| Funksjon | Fagområde | Tiltaksklasse |
|---|---|---|
| Prosjekterende | Sanitærinstallasjoner | 1 |
| Utførende | Sanitærinstallasjoner | 1 |
Historikk
29 hendelser siden 2008
- 2026
Ny bransje
Rørleggerarbeid → 43.220
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3027 Rælingen → 3224 Rælingen
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0228 Rælingen → 3027 Rælingen
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
Lignende bedrifter
Rørleggere i Rælingen, nærmest i omsetning
Nygård Rør AS878 137 kromsetning 2025ASHetland Rørleggerbedrift AS2,4 mill. kromsetning 2025ASBad & Rør AS2,5 mill. kromsetning 2025ASAlltid Miljø AS2,9 mill. kromsetning 2024ASEv Høytrykk og Miljø AS213 799 kromsetning 2025ASRørlegger Svarstad AS70 581 kromsetning 2025ASJörmungandr AS1 225 kromsetning 2025ASNordic Comfort AS0 kromsetning 2025AS
Rørleggere i RælingenAlle selskaper i Rælingen