Rørlegger Svarstad AS
Aktiv- Org.nr.932 448 149
- Aksjeselskap
- Rørleggere
- Rælingen
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Nytt navn
- Nye vedtekter
Rørlegger Svarstad AS er et aksjeselskap i Nordby i Rælingen, stiftet 17. oktober 2023. Selskapet driver med rørleggerarbeid. Styrets leder er Mentz Martin Svarstad.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2023–2025
Siste hendelser
- Nytt navn · RØRLEGGER AKUTTEN AS → RØRLEGGER SVARSTAD AS
- Nye vedtekter · Vedtektsdato
- Nytt årsregnskap · 2025
- Ny bransje · Rørleggerarbeid → 43.220
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −309 126 kr
- Omsetningen falt 84,6 % i 2025
Lignende bedrifter
Rørleggere i Rælingen, nærmest i omsetning
- Jörmungandr ASRørleggere · Rælingen1 225 kromsetning 2025
- Nordic Comfort ASRørleggere · Rælingen0 kromsetning 2025
- Ev Høytrykk og Miljø ASRørleggere · Rælingen213 799 kromsetning 2025
- Nygård Rør ASRørleggere · Rælingen878 137 kromsetning 2025
- Rørmester1 ASRørleggere · Nordby, Rælingen1,5 mill. kromsetning 2025
- Hetland Rørleggerbedrift ASRørleggere · Fjerdingby, Rælingen2,4 mill. kromsetning 2025
- Bad & Rør ASRørleggere · Fjerdingby, Rælingen2,5 mill. kromsetning 2025
- Alltid Miljø ASRørleggere · Løvenstad, Rælingen2,9 mill. kromsetning 2024
Omsetning 2023–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Resultat | |||
| 71 | 459 | 0 | |
| −232 | 23 | −20 | |
| Resultat før skatt | −232 | 23 | −20 |
| −232 | 22 | −20 | |
| Balanse | |||
| 251 | 499 | 114 | |
| −309 | 32 | 10 | |
| 560 | 466 | 104 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||
| Driftsmargin | −328,6 % | 5 % | |
| Egenkapitalandel | −123,1 % | 6,5 % | 9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,05 | 0,66 | 0,16 |
| Totalkapitalrentabilitet | −61,9 % | 7,5 % | −17,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler251 134 kr
Anleggsmidler90 %225 031 kr
Omløpsmidler10 %26 104 kr
Egenkapital og gjeld251 134 kr
Innskutt egenkapital12 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−135 %−339 126 kr
Kortsiktig gjeld223 %560 260 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 71 | 459 |
| Sum driftskostnader | 303 | 436 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −232 | 23 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −232 | 23 |
| Årsresultat | −232 | 22 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Mentz Martin Svarstad | 1975 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Viken Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Mentz Martin Svarstad (født 1975) | 1 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetRørlegger Svarstad AS932 448 149
- Forretningsadresse
- Opphaugen 7, 2009 Nordby
Underenheter1
- Sted
- Nordby
Historikk
8 hendelser siden 2023
- 2026
Nytt navn
RØRLEGGER AKUTTEN AS → RØRLEGGER SVARSTAD AS
Hele kunngjøringen
Ny bransje
Rørleggerarbeid → 43.220
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3027 Rælingen → 3224 Rælingen
Hele kunngjøringen
- 2023
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen