Tandstad Rorbuer AS
Org.nr. 928 636 925AksjeselskapCamping, hytter og ferieleiligheterDrift av vandrerhjem og ferieleiligheterAktiv
c/o Tormod Trydal, Åsbråtan 130, 1352 KolsåsDel av Consys AS
Tandstad Rorbuer AS er et aksjeselskap i Kolsås i Bærum, stiftet 1. desember 2021. Selskapet driver med drift av vandrerhjem og ferieleiligheter. Styrets leder er Tormod Aaval Trydal.
Fakta om Tandstad Rorbuer AS
- Styreleder
- Tormod Aaval Trydal (f. 1959)
- Stiftet
- Kommune
- Bærum
- Største eiere (2025)
- Consys AS100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning314 897 kr+111 % mot 2024
Driftsresultat−78 413 kr−3 348 % mot 2024
Årsresultat−77 839 kr−3 324 % mot 2024
Egenkapital−105 851 kr−278 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 315 | 149 |
| Driftsresultat | −78 | 2 |
| Resultat før skatt | −78 | 2 |
| Årsresultat | −78 | 2 |
| Sum eiendeler | 4 379 | 4 137 |
| Egenkapital | −106 | −28 |
| Gjeld | 4 485 | 4 165 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 149 114 kr → 314 897 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Konsernstruktur
Del av et konsern: Consys AS eier 100 %.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −105 851 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Bygging og utleie av rorbuer i Sykkylven, og annet som naturlig faller sammen med dette.
- Juridisk navn
- TANDSTAD RORBUER AS
- Org.nr.
- 928 636 925
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.12.2021
- Registrert
- 28.01.2022
- Bransje
- Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter 55.200
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- c/o Tormod Trydal, Åsbråtan 130, 1352 KolsåsÅpne i kart
- Kommune
- Bærum
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 315 | 149 | 0 | |
| Driftsresultat | −78 | 2 | −51 | −4 |
| Resultat før skatt | −78 | 2 | −51 | −4 |
| Årsresultat | −78 | 2 | −51 | −4 |
| Sum eiendeler | 4 379 | 4 137 | 5 022 | 2 288 |
| Egenkapital | −106 | −28 | −30 | 21 |
| Gjeld | 4 485 | 4 165 | 5 052 | 2 267 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler4,4 mill. kr
Anleggsmidler94 %4,1 mill. kr
Omløpsmidler6 %270 658 kr
Egenkapital og gjeld4,4 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %24 430 kr
Opptjent egenkapital−3 %−130 281 kr
Langsiktig gjeld102 %4,5 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %1 777 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 315 | 149 |
| Sum driftskostnader | 393 | 147 |
| Lønnskostnader | 5 | 0 |
| Driftsresultat | −78 | 2 |
| Finansinntekter | 1 | |
| Finanskostnader | 0 | |
| Netto finans | 1 | |
| Resultat før skatt | −78 | 2 |
| Årsresultat | −78 | 2 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −24,9 % | 1,6 % | |
| Egenkapitalandel | −2,4 % | −0,7 % | −0,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 152,31 | −0,16 | 1,24 |
| Totalkapitalrentabilitet | −1,8 % | 0,1 % | −1,4 % |
Roller
Nå · 3 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tormod Aaval Trydal | 1959 |
| Varamedlem | Liv Synnøve Tandstad | 1960 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Progressum AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Progressum Kongsvinger AS | til 22.12.2025 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Consys AS | 300 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetTandstad Rorbuer AS928 636 925
- Forretningsadresse
- c/o Tormod Trydal, Åsbråtan 130, 1352 Kolsås
Underenheter1
- Sted
- Kolsås
Historikk
7 hendelser siden 2021
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Camping, hytter og ferieleiligheter i Bærum, nærmest i omsetning
TK Golfreiser AS327 605 kromsetning 2025ASNorth Estates AS418 928 kromsetning 2025ASLMS Investing AS554 184 kromsetning 2025ASWhatever Group AS56 000 kromsetning 2025ASHemli AS42 540 kromsetning 2025ASSkemmz Holding AS0 kromsetning 2025ASMura Invest AS0 kromsetning 2025ASNorthern Cabins AS1,1 mill. kromsetning 2025AS
Camping, hytter og ferieleiligheter i BærumAlle selskaper i Bærum