Varde Håndverk & VVS AS
Aktiv- Org.nr.927 101 319
- Aksjeselskap
- Byggentreprenører
- Nes
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Varde Håndverk & VVS AS er et aksjeselskap i Auli i Nes, stiftet 12. april 2021. Selskapet driver med oppføring av bygninger. Daglig leder er Michael Fjelldal, og styrets leder er Michael Fjelldal.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2021–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023 (ny versjon)
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Ny adresse · Endevegen 5, 2074 EIDSVOLL VERK → Myra 38, 1929 AULI
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −147 646 kr
Lignende bedrifter
Byggentreprenører i Nes, nærmest i omsetning
- Nes Takst og Eiendom ASByggentreprenører · Hvam, Nes4,8 mill. kromsetning 2025
- Jonus ASByggentreprenører · Hvam, Nes5,1 mill. kromsetning 2025
- V&G Bygg Service ASByggentreprenører · Årnes, Nes4,5 mill. kromsetning 2025
- Espen Støverud ASByggentreprenører · Årnes, Nes5,5 mill. kromsetning 2025
- Tømrermester Erik Hubred Nygård ASByggentreprenører · Årnes, Nes4,4 mill. kromsetning 2025
- BNR Bygg ASByggentreprenører · Årnes, Nes4,3 mill. kromsetning 2025
- Romerike Bygg og Ventilasjon ASByggentreprenører · Hvam, Nes5,7 mill. kromsetning 2025
- Alex-Service ASByggentreprenører · Auli, Nes3,9 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2021–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | |||||
| 4 972 | 5 249 | 5 664 | 4 779 | 1 749 | |
| −87 | −105 | 113 | −47 | 261 | |
| EBITDA | −38 | 262 | |||
| Resultat før skatt | −155 | −155 | 66 | −64 | 260 |
| −224 | −132 | 35 | −54 | 204 | |
| 3 | 2 | ||||
| Balanse | |||||
| 1 442 | 1 656 | 1 439 | 1 033 | 518 | |
| −148 | 77 | 209 | 174 | 228 | |
| 1 590 | 1 580 | 1 230 | 859 | 290 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||||
| Driftsmargin | −1,7 % | −2 % | 2 % | −1 % | 14,9 % |
| Egenkapitalandel | −10,2 % | 4,6 % | 14,5 % | 16,8 % | 44 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,86 | 0,98 | 1,12 | 0,84 | 1,72 |
| Totalkapitalrentabilitet | −5,5 % | −6,7 % | 9,5 % | −5,8 % | 50,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,4 mill. kr
Anleggsmidler58 %830 785 kr
Omløpsmidler42 %611 135 kr
Egenkapital og gjeld1,4 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %24 430 kr
Opptjent egenkapital−12 %−172 076 kr
Langsiktig gjeld61 %880 650 kr
Kortsiktig gjeld49 %708 916 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 972 | 5 249 |
| Sum driftskostnader | 5 059 | 5 354 |
| Lønnskostnader | 2 224 | 1 982 |
| Driftsresultat | −87 | −105 |
| Finansinntekter | 2 | 1 |
| Finanskostnader | 70 | 51 |
| Netto finans | −68 | −49 |
| Resultat før skatt | −155 | −155 |
| Årsresultat | −224 | −132 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Michael Fjelldal | 1988 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Michael Fjelldal | 1988 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Audun Rensmoen | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Michael Fjelldal (født 1988) | 50 | |
| Kim André Aaserud (født 1990) | 50 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Michael Fjelldal | Reduserte | 100 → 50 |
| Kim André Aaserud | Ny eier | 0 → 50 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetVarde Håndverk & VVS AS927 101 319
- Forretningsadresse
- Myra 38, 1929 Auli
Underenheter1
- Sted
- Auli
- Ansatte
- Under 5
Historikk
12 hendelser siden 2021
- 2026
- 2025
- 2024
Godkjent årsregnskap
Årsregnskap for 2023 (ny versjon)
Hele kunngjøringen
Ny adresse
Endevegen 5, 2074 EIDSVOLL VERK → Myra 38, 1929 AULI
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 3035 Eidsvoll → 3240 Eidsvoll
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022