Namdal Totalrenhold AS
Aktiv- Org.nr.926 858 564
- Aksjeselskap
- Mat- og drikkeproduksjon
- Overhalla
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Namdal Totalrenhold AS er et aksjeselskap i Overhalla, stiftet 5. februar 2021. Selskapet driver med produksjon av brød og ferske konditorvarer. Daglig leder er Magnar Kolstad, og styrets leder er Magnar Kolstad.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2021–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025 · Omsetningen økte 1 653 600 kr → 2 080 973 kr
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 552 225 kr → 1 653 600 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Ny adresse · c/o Magnar Kolstad Melavegen 342, 7860 SKAGE I NAMDALEN → c/o Magnar Kolstad Overhallsvegen 1675, 7863 OVERHALLA
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Beløp |
|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 6 162,30 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 9 697,95 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 8 919,43 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 9 239,67 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | 6 499,80 kr |
Lignende bedrifter
Mat- og drikkeproduksjon i Overhalla, nærmest i omsetning
- Langmyr Slakt ASMat- og drikkeproduksjon · Skage i Namdalen, Overhalla3,6 mill. kromsetning 2025
- Namdal Produsentlag ASMat- og drikkeproduksjon · Overhalla19 mill. kromsetning 2025
- Namdal Kornsilo og Mølle ASMat- og drikkeproduksjon · Overhalla264 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2021–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | |||||
| 2 081 | 1 654 | 552 | 457 | 323 | |
| 2 | −14 | 119 | −42 | 46 | |
| Resultat før skatt | 2 | −14 | 118 | −43 | 46 |
| −2 | −14 | 92 | −33 | 37 | |
| Balanse | |||||
| 340 | 286 | 192 | 93 | 86 | |
| 103 | 106 | 120 | 28 | 61 | |
| 237 | 180 | 72 | 65 | 25 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||||
| Driftsmargin | 0,1 % | −0,8 % | 21,6 % | −9,2 % | 14,2 % |
| Egenkapitalandel | 30,4 % | 37 % | 62,4 % | 30,1 % | 70,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,33 | 1,49 | 2,32 | 0,78 | 2,48 |
| Totalkapitalrentabilitet | 0,7 % | −5,7 % | 83,6 % | −46,9 % | 53,5 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler340 466 kr
Anleggsmidler7 %25 321 kr
Omløpsmidler93 %315 145 kr
Egenkapital og gjeld340 466 kr
Innskutt egenkapital7 %24 430 kr
Opptjent egenkapital23 %79 024 kr
Kortsiktig gjeld70 %237 013 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 081 | 1 654 |
| Sum driftskostnader | 2 079 | 1 667 |
| Lønnskostnader | 963 | 604 |
| Driftsresultat | 2 | −14 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 0 | 1 |
| Netto finans | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | 2 | −14 |
| Årsresultat | −2 | −14 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Magnar Kolstad | 1965 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Magnar Kolstad | 1965 | |
| Styremedlem | Berta Lucy Montoya Giraldo | 1973 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Regnskap Midt AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Magnar Kolstad (født 1965) | 15 | |
| Berta Lucy Montoya Giraldo (født 1973) | 15 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetNamdal Totalrenhold AS926 858 564
- Forretningsadresse
- c/o Magnar Kolstad, Overhallsvegen 1675, 7863 Overhalla
Underenheter1
- Sted
- Overhalla
- Ansatte
- Under 5
Historikk
9 hendelser siden 2021
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025 · Omsetningen økte 1 653 600 kr → 2 080 973 kr
Hele kunngjøringen
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 552 225 kr → 1 653 600 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
Ny adresse
c/o Magnar Kolstad Melavegen 342, 7860 SKAGE I NAMDALEN → c/o Magnar Kolstad Overhallsvegen 1675, 7863 OVERHALLA
Hele kunngjøringen
- 2023
Endring av foretaksnavn
Namdals Smultringen AS → Namdal Totalrenhold AS
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen