Munkvollstien AS
c/o Tramonto AS, Sverres gate 2B, 7012 TrondheimDel av Bcte Holding AS
Munkvollstien AS er et aksjeselskap i Trondheim, stiftet 6. juni 2019. Selskapet driver med utvikling og salg av byggeprosjekter. Styrets leder er Svein Roger Torgersen.
Fakta om Munkvollstien AS
- Styreleder
- Svein Roger Torgersen (f. 1963)
- Stiftet
- Kommune
- Trondheim
- Største eiere (2025)
- Bcte Holding AS100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning27 mill. kr+27 mill. kr mot 2024
Driftsresultat5,8 mill. kr+5 114 % mot 2024
Årsresultat4,1 mill. kr+475 % mot 2024
Egenkapital50 000 kr+102 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 26 920 | 0 |
| Driftsresultat | 5 824 | −116 |
| Resultat før skatt | 5 224 | −1 393 |
| Årsresultat | 4 075 | −1 086 |
| Sum eiendeler | 2 726 | 17 385 |
| Egenkapital | 50 | −2 020 |
| Gjeld | 2 676 | 19 405 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Revisor
- Manglende roller
- Omsetningen økte · 0 kr → 26 920 144 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
Konsernstruktur
Del av et konsern: Bcte Holding AS eier 100 %.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Eiendomsutvikling og bygging av bolig.
- Juridisk navn
- MUNKVOLLSTIEN AS
- Org.nr.
- 923 030 417
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 06.06.2019
- Registrert
- 05.07.2019
- Bransje
- Utvikling og salg av byggeprosjekter 68.120
- Aksjekapital
- 50 000 kr
- Tidligere navn
- Sverdrups Vei 18 AS
- Forretningsadresse
- c/o Tramonto AS, Sverres gate 2B, 7012 TrondheimÅpne i kart
- Kommune
- Trondheim
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 26 920 | 0 | 209 | 36 | 1 294 | 252 | 31 |
| Driftsresultat | 5 824 | −116 | 34 | −24 | 1 007 | 135 | −34 |
| Resultat før skatt | 5 224 | −1 393 | −845 | −416 | 726 | −263 | −201 |
| Årsresultat | 4 075 | −1 086 | −659 | −325 | 566 | −205 | −156 |
| Sum eiendeler | 2 726 | 17 385 | 12 213 | 11 142 | 322 | 11 149 | 10 936 |
| Egenkapital | 50 | −2 020 | −934 | −275 | 50 | −311 | −106 |
| Gjeld | 2 676 | 19 405 | 13 147 | 11 417 | 272 | 11 461 | 11 043 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler2,7 mill. kr
Omløpsmidler100 %2,7 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,7 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %50 000 kr
Opptjent egenkapital0 %0 kr
Kortsiktig gjeld98 %2,7 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 26 920 | 0 |
| Sum driftskostnader | 21 096 | 116 |
| Driftsresultat | 5 824 | −116 |
| Finansinntekter | 81 | 8 |
| Finanskostnader | 681 | 1 285 |
| Netto finans | −600 | −1 277 |
| Resultat før skatt | 5 224 | −1 393 |
| Årsresultat | 4 075 | −1 086 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 21,6 % | 16,1 % | |
| Egenkapitalandel | 1,8 % | −11,6 % | −7,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,02 | 0,99 | 0,08 |
| Totalkapitalrentabilitet | 58,7 % | −0,7 % | 0,3 % |
Roller
Nå · 3 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Svein Roger Torgersen | 1963 |
| Styremedlem | Eivind Sandø-Klemmetvoll | 1981 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | E.K. Revisjon AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Ast Regnskap AS | til 23.09.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Bcte Holding AS | 50 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Bcte Holding AS | Ny eier | 0 → 50 |
| Tramonto AS | Solgte seg ut | 17 → 0 |
| Benilla Holding AS | Solgte seg ut | 16 → 0 |
| Kramkar AS | Solgte seg ut | 10 → 0 |
| En3 Invest AS | Solgte seg ut | 7 → 0 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMunkvollstien AS923 030 417
- Forretningsadresse
- c/o Tramonto AS, Sverres gate 2B, 7012 Trondheim
Underenheter1
- Sted
- Trondheim
Historikk
16 hendelser siden 2019
- 2026
Revisor
Manglende roller
Omsetningen økte
0 kr → 26 920 144 kr
Nytt årsregnskap
2024 → 2025
- 2025
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
- 2024
Godkjente årsregnskap
Endring av forretningsadresse
Endring av styre
Nye vedtekter
Endring av vedtektsdato
Endring av firma
- 2023
Godkjente årsregnskap
- 2022
Godkjente årsregnskap
- 2021
Godkjente årsregnskap
- 2020
Godkjente årsregnskap
Lignende bedrifter
Eiendomsutvikling i Trondheim, nærmest i omsetning
Jon Skogstads Veg 10 AS28 mill. kromsetning 2025ASNyhavna Utvikling AS28 mill. kromsetning 20256ansatteASPWS Godhavn Utbygging AS28 mill. kromsetning 2025ASTrym Eiendom AS24 mill. kromsetning 202514ansatteASMelhustorget AS30 mill. kromsetning 2025ASVillaservice AS23 mill. kromsetning 202510ansatteASGodthåb Utvikling AS32 mill. kromsetning 2025ASHoltskogen N3 AS22 mill. kromsetning 2025AS
Eiendomsutvikling i TrondheimAlle selskaper i Trondheim