Sandakerveien 64 Holding AS
Aktiv- Org.nr.919 440 341
- Aksjeselskap
- Eiendomsforvaltning
- Oslo
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Ny revisor
Sandakerveien 64 Holding AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 10. juni 2017. Selskapet driver med eiendomsforvaltning på oppdrag. Styrets leder er Kristin Mortensen.
Nøkkeltall 2025
Driftsresultat 2017–2025
Siste hendelser
- Ny revisor · CEDRA NORGE AS
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av revisor · Ny revisor: HKW Norge Momentum AS
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
Lignende bedrifter
Eiendomsforvaltning i Oslo
- Ulveveien Bom og VeilagEiendomsforvaltning · Oslo
- H Angelskår Transport og SmåjobberEiendomsforvaltning · Oslo
- Pinnøgarden Vel og VeilagEiendomsforvaltning · Oslo
- Astrantium ASEiendomsforvaltning · Oslo
- NSF IV Trondheim Letting Holding 1 ASEiendomsforvaltning · Oslo
- Teineholmen Brygge DriftEiendomsforvaltning · Oslo
- C.R ConsultingEiendomsforvaltning · Oslo
- Malling & Co Forvaltning Holding ASEiendomsforvaltning · Oslo
Driftsresultat 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| −531 | −315 | −436 | −393 | −434 | −29 | |
| Resultat før skatt | −2 991 | 879 | 8 069 | 8 337 | 9 686 | 11 938 |
| −2 991 | 686 | 6 295 | 6 503 | 7 555 | 9 317 | |
| 0 | 0 | |||||
| Balanse | ||||||
| 267 569 | 255 207 | 261 565 | 260 641 | 261 997 | 260 325 | |
| 130 839 | 112 830 | 112 144 | 105 849 | 101 845 | 9 390 | |
| 136 730 | 142 377 | 149 421 | 154 792 | 160 152 | 250 935 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 48,9 % | 44,2 % | 42,9 % | 40,6 % | 38,9 % | 3,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,11 | 4,92 | 4,51 | 4,64 | 4,76 | 0,22 |
| Totalkapitalrentabilitet | 2,7 % | 4,6 % | 7 % | 5,8 % | 5,5 % | 9,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler268 mill. kr
Anleggsmidler100 %267 mill. kr
Omløpsmidler0 %95 000 kr
Egenkapital og gjeld268 mill. kr
Innskutt egenkapital39 %104 mill. kr
Opptjent egenkapital10 %27 mill. kr
Langsiktig gjeld51 %136 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %897 000 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 531 | 315 |
| Lønnskostnader | 114 | |
| Driftsresultat | −531 | −315 |
| Finansinntekter | 7 560 | 12 079 |
| Finanskostnader | 10 020 | 10 885 |
| Netto finans | −2 460 | 1 194 |
| Resultat før skatt | −2 991 | 879 |
| Årsresultat | −2 991 | 686 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Kristin Mortensen | 1976 | |
| Styremedlem | Ole Dag Rustad | 1954 | |
| Styremedlem | Peter Dybvad-Roll | 1965 | |
| Styremedlem | Ole-Christian Rustad | 1978 | |
| Styremedlem | Henrik Austgulen | 1981 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Cedra Norge AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Hvam Invest AS | 26 636 | |
| Moro AS | 26 500 | |
| Auris AS | 21 200 | |
| Toluma Invest AS | 21 200 | |
| Arvo Invest AS | 5 500 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Hvam Invest AS | Økte | 20 400 → 26 636 |
| Moro AS | Økte | 21 250 → 26 500 |
| Auris AS | Økte | 17 000 → 21 200 |
| Toluma Invest AS | Økte | 17 000 → 21 200 |
| Arvo Invest AS | Økte | 4 250 → 5 500 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Sandakerveien 64 Holding AS
- 100 %S64 Utvikling AS
- 99 %Sandakerveien 64 AS
Enheter
HovedenhetSandakerveien 64 Holding AS919 440 341
- Forretningsadresse
- c/o OCR AS, Hellinga 10, 1151 Oslo
Underenheter1
- Sted
- Oslo
Historikk
26 hendelser siden 2017
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
Endring av forretningsadresse
c/o Njord Real Estate AS Dronning Mauds gate 1, 0250 Oslo → c/o OCR AS Hellinga 10, 1151 Oslo
Hele kunngjøringen
- 2022