Site Service Holding AS
Org.nr. 916 801 548AksjeselskapHolding- og investeringsselskaperAndre egeninvesteringsselskaperAktiv
Industriveien 18, 1481 Hagan
Site Service Holding AS er et aksjeselskap i Hagan i Nittedal, stiftet 4. februar 2016. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Daglig leder er Terje Hoemsnes, og styrets leder er Terje Hoemsnes.
Fakta om Site Service Holding AS
- Daglig leder
- Terje Hoemsnes (f. 1956)
- Styreleder
- Terje Hoemsnes (f. 1956)
- Stiftet
- Kommune
- Nittedal
- Største eiere (2025)
- Aarvik Invest AS22,5 %
- Runni Consult AS22,5 %
- Lep Invest AS22,5 %
Regnskap og nøkkeltall
Driftsresultat−47 065 kr−21,6 % mot 2024
Årsresultat−782 210 kr−34,1 % mot 2024
Egenkapital54 mill. kr−1,4 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Driftsresultat | −47 | −39 |
| Resultat før skatt | −583 | |
| Årsresultat | −782 | −583 |
| Sum eiendeler | 69 847 | 68 419 |
| Egenkapital | 54 494 | 55 276 |
| Gjeld | 15 353 | 13 142 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3031 Nittedal → 3232 Nittedal
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer, fond og eiendom.
- Juridisk navn
- SITE SERVICE HOLDING AS
- Org.nr.
- 916 801 548
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 04.02.2016
- Registrert
- 25.02.2016
- Bransje
- Andre egeninvesteringsselskaper 64.323
- Daglig leder
- Terje Hoemsnes (f. 1956)
- Aksjekapital
- 2 800 000 kr
- Forretningsadresse
- Industriveien 18, 1481 HaganÅpne i kart
- Kommune
- Nittedal
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | ||||||||
| Driftsresultat | −47 | −39 | −54 | −32 | −25 | −22 | −23 | −23 | −34 | −72 |
| EBITDA | −34 | −72 | ||||||||
| Resultat før skatt | −583 | −394 | 155 329 | 3 440 | 3 368 | 2 881 | 1 611 | −805 | −62 | |
| Årsresultat | −782 | −583 | −394 | 155 329 | 3 440 | 3 368 | 2 881 | 1 611 | −805 | −62 |
| Sum eiendeler | 69 847 | 68 419 | 62 365 | 57 445 | 28 035 | 28 060 | 28 032 | 28 005 | 28 010 | 28 648 |
| Egenkapital | 54 494 | 55 276 | 55 860 | 56 253 | 10 232 | 8 792 | 6 425 | 3 544 | 1 933 | 2 738 |
| Gjeld | 15 353 | 13 142 | 6 505 | 1 192 | 17 803 | 19 268 | 21 607 | 24 462 | 26 077 | 25 910 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler70 mill. kr
Anleggsmidler94 %66 mill. kr
Omløpsmidler6 %3,9 mill. kr
Egenkapital og gjeld70 mill. kr
Innskutt egenkapital4 %2,8 mill. kr
Opptjent egenkapital74 %52 mill. kr
Kortsiktig gjeld22 %15 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 47 | 39 |
| Driftsresultat | −47 | −39 |
| Finansinntekter | 100 | |
| Finanskostnader | 645 | |
| Netto finans | −735 | −545 |
| Resultat før skatt | −583 | |
| Årsresultat | −782 | −583 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 78 % | 80,8 % | 89,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,25 | 0,19 | 0,01 |
| Totalkapitalrentabilitet | 0,1 % | −0,1 % |
Roller
Nå · 10
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Terje Hoemsnes | 1956 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Terje Hoemsnes | 1956 |
| Styremedlem | Roger Myrbakken | 1973 |
| Styremedlem | Kjell-Eirik Westermann | 1961 |
| Styremedlem | Rune Hidemstrædet | 1969 |
| Styremedlem | Michael Iversen Aarvik | 1983 |
| Styremedlem | Lars Eirik Helgaker Paulsen | 1970 |
| Styremedlem | Øivind Brenno | 1971 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Ole Tom Lie Statsautorisert Revisor | |
| Regnskapsfører | Braathen & Partners AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Aarvik Invest AS | 630 000 | |
| Runni Consult AS | 630 000 | |
| Lep Invest AS | 630 000 | |
| BS Fiber Holding AS | 350 000 | |
| Westermann Invest AS | 280 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
13 hendelser siden 2016
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3031 Nittedal → 3232 Nittedal
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0233 Nittedal → 3031 Nittedal
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Nittedal
Isam Holding ASASV. Stavdal Holding ASASTrening ASASHKM Holding ASASFlamyr ASASLamada ASASLikollen ASASFollerås Holding ASAS
Holding- og investeringsselskaper i NittedalAlle selskaper i Nittedal