Jang Invest AS
Aktiv- Org.nr.914 512 239
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Hustadvika
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Jang Invest AS er et aksjeselskap i Elnesvågen i Hustadvika, stiftet 11. november 2014. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Jan Gunnar Lindseth.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025 · Omsetningen økte 0 kr → 268 865 kr
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
- Nytt årsregnskap · 2020 → 2021
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Hustadvika, nærmest i omsetning
- Kabir ASHolding- og investeringsselskaper · Elnesvågen, Hustadvika162 000 kromsetning 2025
- Perfecto ASHolding- og investeringsselskaper · Tornes i Romsdal, Hustadvika46 500 kromsetning 2025
- Havnes Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Elnesvågen, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Helge Viken Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Bud, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Partial ASHolding- og investeringsselskaper · Malmefjorden, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Mon-Ray ASHolding- og investeringsselskaper · Elnesvågen, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Almlidalen Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Lyngstad, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Flataker Holding & Invest DAHolding- og investeringsselskaper · Elnesvågen, Hustadvika0 kromsetning 2023
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 269 | 0 | 0 | ||||
| 252 | −13 | −10 | −11 | −11 | −8 | |
| Resultat før skatt | 255 | 377 | 413 | 328 | 158 | 161 |
| 255 | 377 | 413 | 328 | 158 | 161 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Balanse | ||||||
| 1 992 | 1 838 | 1 620 | 1 358 | 1 180 | 1 021 | |
| 1 992 | 1 737 | 1 460 | 1 346 | 1 018 | 1 010 | |
| 1 | 102 | 160 | 12 | 162 | 10 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 93,8 % | |||||
| Egenkapitalandel | 100 % | 94,5 % | 90,1 % | 99,1 % | 86,3 % | 98,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2 822,13 | 12,75 | 6,73 | 68 | 3,94 | 47,9 |
| Totalkapitalrentabilitet | 13,3 % | 21,8 % | 27,8 % | 25,9 % | 14,4 % | 17,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2 mill. kr
Anleggsmidler27 %541 667 kr
Omløpsmidler73 %1,5 mill. kr
Egenkapital og gjeld2 mill. kr
Innskutt egenkapital28 %555 000 kr
Opptjent egenkapital72 %1,4 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %514 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 269 | 0 |
| Sum driftskostnader | 17 | 13 |
| Driftsresultat | 252 | −13 |
| Finansinntekter | 3 | 390 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 3 | 390 |
| Resultat før skatt | 255 | 377 |
| Årsresultat | 255 | 377 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Jan Gunnar Lindseth | 1959 | |
| Varamedlem | Merete Kaland | 1969 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Sanna Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Jan Gunnar Lindseth (født 1959) | 24 | |
| Merete Kaland (født 1969) | 6 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
13 hendelser siden 2014
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025 · Omsetningen økte 0 kr → 268 865 kr
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1548 Fræna → 1579 Hustadvika
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018