Partial AS
Aktiv- Org.nr.921 039 786
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Hustadvika
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Partial AS er et aksjeselskap i Malmefjorden i Hustadvika, stiftet 12. juni 2018. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Mikael Brevik.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2018–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Endring av forretningsadresse · Ramsvegen 24 → Tømmervegen 80, Malmefjorden
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Hustadvika, nærmest i omsetning
- MH Sunde Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Elnesvågen, Hustadvika0 kromsetning 2025
- L. Haug Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Vevang, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Havnes Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Elnesvågen, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Helge Viken Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Bud, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Mon-Ray ASHolding- og investeringsselskaper · Elnesvågen, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Almlidalen Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Lyngstad, Hustadvika0 kromsetning 2025
- Flataker Holding & Invest DAHolding- og investeringsselskaper · Elnesvågen, Hustadvika0 kromsetning 2023
- Perfecto ASHolding- og investeringsselskaper · Tornes i Romsdal, Hustadvika46 500 kromsetning 2025
Omsetning 2018–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| −25 | −18 | −17 | −16 | −5 | −4 | |
| Resultat før skatt | 212 | −16 | 417 | 364 | 73 | 196 |
| 212 | −16 | 417 | 364 | 73 | 196 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Balanse | ||||||
| 342 | 130 | 521 | 444 | 197 | 309 | |
| 162 | 130 | 146 | 104 | 197 | 123 | |
| 180 | 0 | 375 | 340 | 0 | 186 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 47,4 % | 100 % | 28 % | 23,4 % | 100 % | 39,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,29 | 1,18 | 1,1 | 1,11 | ||
| Totalkapitalrentabilitet | 89,8 % | −4,9 % | 86,4 % | 113,6 % | 44,3 % | 92,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler342 036 kr
Anleggsmidler32 %110 616 kr
Omløpsmidler68 %231 420 kr
Egenkapital og gjeld342 036 kr
Innskutt egenkapital16 %55 000 kr
Opptjent egenkapital31 %107 036 kr
Kortsiktig gjeld53 %180 000 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 25 | 18 |
| Driftsresultat | −25 | −18 |
| Finansinntekter | 237 | 1 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 237 | 1 |
| Resultat før skatt | 212 | −16 |
| Årsresultat | 212 | −16 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Mikael Brevik | 1988 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Admento AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Mikael Brevik (født 1988) | 11 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
11 hendelser siden 2018
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Ramsvegen 24 → Tømmervegen 80, Malmefjorden
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Endring av forretningsadresse
Øystein Møylas veg 16A, 7031 Trondheim → Ramsvegen 24, 6445 Malmefjorden
Hele kunngjøringen
- 2021
- 2020
- 2019