Nittedal Tak og Vedlikehold AS
Rudbakken 6, 1480 Slattum
Nittedal Tak og Vedlikehold AS er et aksjeselskap i Slattum i Nittedal, stiftet 20. april 2023. Selskapet driver med takarbeid. Daglig leder er Lars Dahl Sveum, og styrets leder er Lars Dahl Sveum.
Fakta om Nittedal Tak og Vedlikehold AS
- Daglig leder
- Lars Dahl Sveum (f. 1967)
- Styreleder
- Lars Dahl Sveum (f. 1967)
- Stiftet
- Kommune
- Nittedal
- Største eiere (2025)
- Lars Dahl Sveum100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning3,3 mill. kr+5,5 % mot 2024
Driftsresultat−45 939 kr+84,6 % mot 2024
Årsresultat−149 179 kr+58,6 % mot 2024
Egenkapital−662 923 kr−29 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 293 | 3 120 |
| Driftsresultat | −46 | −297 |
| Resultat før skatt | −149 | −350 |
| Årsresultat | −149 | −360 |
| Sum eiendeler | 462 | 678 |
| Egenkapital | −663 | −514 |
| Gjeld | 1 125 | 1 192 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3031 Nittedal → 3232 Nittedal
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −662 923 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Tak og blikkenslagerarbeider, samt andre vedlikeholdsarbeider. Kjøp og salg av bygningsmaterialer.
- Juridisk navn
- NITTEDAL TAK OG VEDLIKEHOLD AS
- Org.nr.
- 831 427 442
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 20.04.2023
- Registrert
- 23.05.2023
- Bransje
- Takarbeid 43.410
- Daglig leder
- Lars Dahl Sveum (f. 1967)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Rudbakken 6, 1480 SlattumÅpne i kart
- Kommune
- Nittedal
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 293 | 3 120 | 2 314 |
| Driftsresultat | −46 | −297 | −224 |
| Resultat før skatt | −149 | −350 | −237 |
| Årsresultat | −149 | −360 | −226 |
| Sum eiendeler | 462 | 678 | 551 |
| Egenkapital | −663 | −514 | −153 |
| Gjeld | 1 125 | 1 192 | 704 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler462 488 kr
Anleggsmidler82 %377 734 kr
Omløpsmidler18 %84 753 kr
Egenkapital og gjeld462 488 kr
Innskutt egenkapital6 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−150 %−692 923 kr
Langsiktig gjeld114 %529 468 kr
Kortsiktig gjeld129 %595 943 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 293 | 3 120 |
| Sum driftskostnader | 3 339 | 3 418 |
| Lønnskostnader | 772 | 925 |
| Driftsresultat | −46 | −297 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 103 | 52 |
| Netto finans | −103 | −52 |
| Resultat før skatt | −149 | −350 |
| Årsresultat | −149 | −360 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −1,4 % | −9,5 % | −9,7 % |
| Egenkapitalandel | −143,3 % | −75,8 % | −27,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,14 | 0,29 | 0,63 |
| Totalkapitalrentabilitet | −8,1 % | −48,4 % | −40,4 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Lars Dahl Sveum | 1967 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Lars Dahl Sveum | 1967 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Con2 Regnskap AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Lars Dahl Sveum (født 1967) | 30 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetNittedal Tak og Vedlikehold AS831 427 442
- Forretningsadresse
- Rudbakken 6, 1480 Slattum
Underenheter1
- Sted
- Slattum
Historikk
6 hendelser siden 2023
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3031 Nittedal → 3232 Nittedal
Hele kunngjøringen
- 2023
Endring av signatur
Signatur: Styrets medlemmer hver for seg. Styrets leder alene. Daglig leder alene.
Hele kunngjøringen
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Taktekkere og blikkenslagere i Nittedal, nærmest i omsetning
Nittedal Tak & Blikk AS2,4 mill. kromsetning 2025ASBlikkenslager Ståle Breen AS4,4 mill. kromsetning 2025ASTe-Tak AS5,7 mill. kromsetning 2025ASRomerike Tak og Blikk AS296 120 kromsetning 2025ASTaklink Holding AS0 kromsetning 2025ASLillestrøm Tak og Membran AS9,3 mill. kromsetning 20258ansatteASKB Blikk AS26 mill. kromsetning 202521ansatteAS
Taktekkere og blikkenslagere i NittedalAlle selskaper i Nittedal