Boligmiljø Invest AS
Aktiv- Org.nr.999 524 923
- Aksjeselskap
- Eiendomsutvikling
- Enebakk
- Ikke registrert i MVA-registeret
Boligmiljø Invest AS er et aksjeselskap i Flateby i Enebakk, stiftet 21. desember 2012. Selskapet driver med utvikling og salg av byggeprosjekter. Daglig leder er Vegar Sandås, og styrets leder er Vegar Sandås.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Endring av revisor · Ny revisor: Nordstrand Revisjon AS
- Omsetningen økte · 780 552 kr → 24 048 000 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Revisjon av årsregnskap
- Endring av revisor
Lignende bedrifter
Eiendomsutvikling i Enebakk, nærmest i omsetning
- Vitasbygg ASEiendomsutvikling · Ytre Enebakk, Enebakk16 mill. kromsetning 2025
- Osloveien 624 ASEiendomsutvikling · Ytre Enebakk, Enebakk1,5 mill. kromsetning 2025
- Tani Holding ASEiendomsutvikling · Ytre Enebakk, Enebakk1,2 mill. kromsetning 2025
- Resaland ASEiendomsutvikling · Ytre Enebakk, Enebakk1 mill. kromsetning 2025
- BSG Holding ASEiendomsutvikling · Ytre Enebakk, Enebakk753 057 kromsetning 2025
- Bruseveien Eiendom ASEiendomsutvikling · Flateby, Enebakk737 728 kromsetning 2025
- Melgård Holding ASEiendomsutvikling · Flateby, Enebakk84 500 kromsetning 2025
- Pål Ramdahl Holding ASEiendomsutvikling · Ytre Enebakk, Enebakk0 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 24 048 | 781 | 50 619 | 31 776 | 54 553 | 39 422 | |
| 1 347 | 68 | 4 922 | −411 | 2 215 | 5 394 | |
| Resultat før skatt | 163 | −1 500 | 3 121 | −4 022 | −1 618 | 3 410 |
| 163 | −1 500 | 3 121 | −4 389 | −1 262 | 2 888 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 28 233 | 23 208 | 31 820 | 62 329 | 62 191 | 43 226 | |
| 4 080 | 3 917 | 5 417 | 2 296 | 6 685 | 7 947 | |
| 24 153 | 19 291 | 26 403 | 60 034 | 55 506 | 35 279 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 5,6 % | 8,7 % | 9,7 % | −1,3 % | 4,1 % | 13,7 % |
| Egenkapitalandel | 14,5 % | 16,9 % | 17 % | 3,7 % | 10,8 % | 18,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 18,02 | 18,67 | 757,85 | 24,18 | 13,87 | 10,38 |
| Totalkapitalrentabilitet | 5,4 % | 0,3 % | 15,4 % | −0,7 % | 4,3 % | 13,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler28 mill. kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %28 mill. kr
Egenkapital og gjeld28 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %30 000 kr
Opptjent egenkapital14 %4,1 mill. kr
Kortsiktig gjeld6 %1,6 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 24 048 | 781 |
| Sum driftskostnader | 22 701 | 712 |
| Lønnskostnader | 0 | |
| Driftsresultat | 1 347 | 68 |
| Finansinntekter | 39 | 6 |
| Finanskostnader | 1 223 | 1 574 |
| Netto finans | −1 184 | −1 568 |
| Resultat før skatt | 163 | −1 500 |
| Årsresultat | 163 | −1 500 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Vegar Sandås | 1975 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Vegar Sandås | 1975 | |
| Styremedlem | Jonas Uvaag Halvorsen | 1983 | |
| Varamedlem | Vidar Liljebakk | 1971 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Nordstrand Revisjon AS | ||
| Regnskapsfører | Skedsmo Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Nedre Romerike Bygg AS | 15 000 | |
| Sandås Holding AS | 15 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetBoligmiljø Invest AS999 524 923
- Forretningsadresse
- Haugsteinveien 127, 1911 Flateby
Underenheter1
- Sted
- Flateby
Historikk
24 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3028 Enebakk → 3220 Enebakk
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022