Nord Fish NUF
Org.nr. 999 047 645Norskregistrert utenlandsk foretakCamping, hytter og ferieleiligheterDrift av campingplasserAktiv
Bygg 0111, Skarsteindalen leir, 8483 Andenes
Nord Fish NUF er et norskregistrert utenlandsk foretak i Andenes i Andøy. Selskapet driver med drift av campingplasser. Daglig leder er Saulius Peleda.
Fakta om Nord Fish NUF
- Daglig leder
- Saulius Peleda (f. 1968)
- Kommune
- Andøy
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning1,5 mill. kr−21,3 % mot 2024
Driftsresultat464 236 kr−47,9 % mot 2024
Årsresultat469 120 kr−40,4 % mot 2024
Egenkapital−4,2 mill. kr+10,1 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 528 | 1 942 |
| Driftsresultat | 464 | 890 |
| Resultat før skatt | 469 | 787 |
| Årsresultat | 469 | 787 |
| Sum eiendeler | 853 | 566 |
| Egenkapital | −4 155 | −4 624 |
| Gjeld | 5 008 | 5 191 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 1 942 038 kr → 1 528 449 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −4,2 mill. kr
- Omsetningen falt 21,3 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Konsulentvirksomhet innen kultur og reiseliv, drift av campingplass og arrangementservice, kjøp og salg av fiske og fritidsartikler, diverse relaterte tjenester og hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
- Juridisk navn
- NORD FISH NUF
- Org.nr.
- 999 047 645
- Selskapsform
- Norskregistrert utenlandsk foretak
- Registrert
- 31.10.2012
- Bransje
- Drift av campingplasser 55.300
- Daglig leder
- Saulius Peleda (f. 1968)
- Forretningsadresse
- Bygg 0111, Skarsteindalen leir, 8483 Andenes
- Kommune
- Andøy
- Status
- Aktiv
Registrert i
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 528 | 1 942 | 1 105 | 958 | 522 | 337 | 1 158 | 1 133 | 749 | 557 |
| Driftsresultat | 464 | 890 | 115 | 7 | −274 | −540 | −225 | −252 | −269 | −533 |
| EBITDA | 120 | −75 | −252 | 41 | 21 | −7 | −265 | |||
| Resultat før skatt | 469 | 787 | 69 | −2 | −281 | −542 | −245 | −253 | −430 | −438 |
| Årsresultat | 469 | 787 | 69 | −2 | −281 | −542 | −245 | −253 | −430 | −438 |
| Sum eiendeler | 853 | 566 | 497 | 440 | 500 | 783 | 738 | 1 031 | 1 286 | 1 586 |
| Egenkapital | −4 155 | −4 624 | −5 412 | −5 481 | −5 478 | −5 197 | −4 656 | −4 411 | −4 157 | −3 727 |
| Gjeld | 5 008 | 5 191 | 5 909 | 5 921 | 5 979 | 5 980 | 5 394 | 5 442 | 5 443 | 5 313 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler853 083 kr
Anleggsmidler8 %71 734 kr
Omløpsmidler92 %781 349 kr
Egenkapital og gjeld853 083 kr
Innskutt egenkapital0 %0 kr
Opptjent egenkapital−487 %−4,2 mill. kr
Kortsiktig gjeld587 %5 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 528 | 1 942 |
| Sum driftskostnader | 1 064 | 1 052 |
| Lønnskostnader | 551 | 516 |
| Driftsresultat | 464 | 890 |
| Finansinntekter | 22 | 23 |
| Finanskostnader | 17 | 127 |
| Netto finans | 5 | −103 |
| Resultat før skatt | 469 | 787 |
| Årsresultat | 469 | 787 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 30,4 % | 45,9 % | 10,4 % |
| Egenkapitalandel | −487,1 % | −816,5 % | −1 088,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,16 | 0,09 | 0,06 |
| Totalkapitalrentabilitet | 68,5 % | 171,9 % | 27,6 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Saulius Peleda | 1968 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Contus Økonomi AS |
Andre roller
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Foretaket i hjemlandet | Polarkreis Uab |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetNord Fish NUF999 047 645
- Forretningsadresse
- Bygg 0111, Skarsteindalen leir, 8483 Andenes
Underenheter1
- Sted
- Andenes
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Ordning | Beløp |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 6 789,88 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 10 071,52 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 4 781,79 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 13 618,96 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 3 893,76 kr |
Historikk
16 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
Lignende bedrifter
Camping, hytter og ferieleiligheter i Andøy, nærmest i omsetning
Fargeklatten Veita AS2,2 mill. kromsetning 2025ASLoviktunet AS102 737 kromsetning 2025ASArctik Lodge AS93 750 kromsetning 2025ASAndøy Friluftssenter AS4,3 mill. kromsetning 20258ansatteASStave Camping AS5,2 mill. kromsetning 20255ansatteASMidnattsol Camping AS6,5 mill. kromsetning 202519ansatteAS
Camping, hytter og ferieleiligheter i AndøyAlle selskaper i Andøy