Lundin Holding AS
Aktiv- Org.nr.998 774 667
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Nordre Follo
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Lundin Holding AS er et aksjeselskap i Kolbotn i Nordre Follo, stiftet 20. juni 2012. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Stian Lundin.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Ny adresse · Bekkeliveien 5A, 1410 KOLBOTN → Bekkeliveien 40, 1410 KOLBOTN
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3020 Nordre Follo → 3207 Nordre Follo
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Nordre Follo
- Morwen ASHolding- og investeringsselskaper · Kolbotn, Nordre Follo
- Hanne Vestøl ASHolding- og investeringsselskaper · Kolbotn, Nordre Follo
- Nilam Capital ASHolding- og investeringsselskaper · Oppegård, Nordre Follo
- Look East Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Sofiemyr, Nordre Follo
- A. K. Rasmussen Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Kolbotn, Nordre Follo
- Gili Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Ski, Nordre Follo
- Jakva ASHolding- og investeringsselskaper · Kolbotn, Nordre Follo
- Mafica Finans ASHolding- og investeringsselskaper · Kolbotn, Nordre Follo
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 18 | 9 | 80 | 120 | |||
| −121 | −96 | −113 | −164 | −119 | −8 | |
| EBITDA | −151 | −112 | −6 | |||
| Resultat før skatt | 125 | 101 | 21 | −84 | −119 | −8 |
| 125 | 101 | 21 | −84 | −118 | −7 | |
| 0 | 0 | 1 | 1 | |||
| Balanse | ||||||
| 1 436 | 1 445 | 930 | 937 | 827 | 496 | |
| 461 | 336 | 235 | 214 | 297 | 415 | |
| 975 | 1 109 | 695 | 723 | 529 | 80 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −551 % | −1 822,2 % | −148,8 % | −6,7 % | ||
| Egenkapitalandel | 32,1 % | 23,3 % | 25,3 % | 22,8 % | 35,9 % | 83,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,5 | 1,92 |
| Totalkapitalrentabilitet | 8,7 % | 8,5 % | 2,3 % | −9,5 % | −18 % | −1,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,4 mill. kr
Anleggsmidler99 %1,4 mill. kr
Omløpsmidler1 %12 964 kr
Egenkapital og gjeld1,4 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %20 500 kr
Opptjent egenkapital31 %440 316 kr
Kortsiktig gjeld68 %975 149 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 18 | |
| Sum driftskostnader | 121 | 114 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −121 | −96 |
| Finansinntekter | 246 | 197 |
| Netto finans | 246 | 197 |
| Resultat før skatt | 125 | 101 |
| Årsresultat | 125 | 101 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Stian Lundin | 1972 | |
| Varamedlem | Randi Larsen Lundin | 1974 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Akershus Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Lundin (født 1972) | 300 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetLundin Holding AS998 774 667
- Forretningsadresse
- Bekkeliveien 40, 1410 Kolbotn
Underenheter1
- Sted
- Kolbotn
Historikk
18 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
Ny adresse
Bekkeliveien 5A, 1410 KOLBOTN → Bekkeliveien 40, 1410 KOLBOTN
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3020 Nordre Follo → 3207 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0217 Oppegård → 3020 Nordre Follo
Hele kunngjøringen