Music Management AS
Aktiv- Org.nr.998 444 586
- Aksjeselskap
- Kunstnere og scenekunst
- Nes
- Registrert i MVA-registeret
- musicmanagement.no
- Del av Johnny Sætre Holding AS
Music Management AS er et aksjeselskap i Oppaker i Nes, stiftet 10. mai 2012. Selskapet driver med andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet. Daglig leder er Johnny Sætre, og styrets leder er Johnny Sætre.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 1 094 677 kr → 1 334 191 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av forretningsadresse · Vansumvegen 184, 2160 Vormsund → Industrivegen 20, 2166 Oppaker
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −501 863 kr
Lignende bedrifter
Kunstnere og scenekunst i Nes, nærmest i omsetning
- Cue Kultur ASKunstnere og scenekunst · Fenstad, Nes899 106 kromsetning 2025
- The Real Productions ASKunstnere og scenekunst · Hvam, Nes1,8 mill. kromsetning 2025
- Avandi ASKunstnere og scenekunst · Rånåsfoss, Nes723 131 kromsetning 2025
- Resa Rådgiving ASKunstnere og scenekunst · Hvam, Nes25 000 kromsetning 2025
- Resa Holding ASKunstnere og scenekunst · Hvam, Nes0 kromsetning 2025
- Cue ASKunstnere og scenekunst · Fenstad, Nes11 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 334 | 1 095 | 1 510 | 1 151 | 1 000 | 943 | |
| 177 | 99 | 366 | −223 | −101 | −242 | |
| EBITDA | 160 | 360 | 216 | |||
| Resultat før skatt | 96 | 2 | 236 | −330 | −213 | −355 |
| 96 | 2 | 236 | −330 | −213 | −355 | |
| Balanse | ||||||
| 556 | 496 | 1 184 | 1 044 | 1 404 | 1 533 | |
| −502 | −598 | −600 | −836 | −506 | −293 | |
| 1 058 | 1 094 | 1 783 | 1 879 | 1 910 | 1 827 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 13,3 % | 9,1 % | 24,3 % | −19,4 % | −10,1 % | −25,7 % |
| Egenkapitalandel | −90,3 % | −120,5 % | −50,6 % | −80,1 % | −36 % | −19,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,61 | 0,46 | 0,84 | 0,43 | 1,04 | 0,86 |
| Totalkapitalrentabilitet | 33,8 % | 11,9 % | 32,9 % | −18,2 % | −6,9 % | −14,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler555 961 kr
Anleggsmidler63 %351 417 kr
Omløpsmidler37 %204 544 kr
Egenkapital og gjeld555 961 kr
Innskutt egenkapital5 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−96 %−531 863 kr
Langsiktig gjeld130 %722 824 kr
Kortsiktig gjeld60 %334 999 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 334 | 1 095 |
| Sum driftskostnader | 1 157 | 995 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 177 | 99 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 82 | 98 |
| Netto finans | −81 | −98 |
| Resultat før skatt | 96 | 2 |
| Årsresultat | 96 | 2 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Johnny Sætre | 1970 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Johnny Sætre | 1970 | |
| Varamedlem | Glenn Sætre | 1971 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Progressum AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Johnny Sætre Holding AS | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Johnny Sætre Holding AS
- 100 %Music Management AS
Enheter
HovedenhetMusic Management AS998 444 586
- Forretningsadresse
- Industrivegen 20, 2166 Oppaker
Underenheter1
- Sted
- Oppaker
Historikk
22 hendelser siden 2012
- 2026
Endring av forretningsadresse
Vansumvegen 184, 2160 Vormsund → Industrivegen 20, 2166 Oppaker
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3034 Nes → 3228 Nes
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022