Mumac Holding AS
Aktiv- Org.nr.998 310 385
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Rælingen
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Flyttet
- Ny revisor
Mumac Holding AS er et aksjeselskap i Rælingen, stiftet 23. april 2012. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Daglig leder er Maciej Marcin Musial, og styrets leder er Maciej Marcin Musial.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Ny revisor · LST REVISJON AS
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025 · Omsetningen økte 70 850 kr → 132 367 kr
- Ny adresse · Grindlia 14, 2008 FJERDINGBY → Sleppenvegen 5, 2005 RÆLINGEN
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Styremedlem gikk ut · Mariusz Konrad Musial
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Rælingen, nærmest i omsetning
- Aandstad Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Rælingen5 000 kromsetning 2025
- Tørring Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Blystadlia, Rælingen2 005 kromsetning 2025
- Stig Nordby Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Fjerdingby, Rælingen0 kromsetning 2025
- Mjøsen Aktiemølle ASHolding- og investeringsselskaper · Fjerdingby, Rælingen0 kromsetning 2025
- Trivon ASHolding- og investeringsselskaper · Fjerdingby, Rælingen0 kromsetning 2025
- Nina Sennerud Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Rælingen0 kromsetning 2025
- Amanda Investment ASHolding- og investeringsselskaper · Fjerdingby, Rælingen0 kromsetning 2025
- Metik ASHolding- og investeringsselskaper · Rælingen0 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 132 | 71 | 155 | ||||
| −359 | −249 | −38 | 134 | −37 | −83 | |
| Resultat før skatt | 47 446 | 264 | 22 | 85 | 54 | −13 |
| 47 446 | 264 | 22 | 85 | 54 | −13 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Balanse | ||||||
| 48 473 | 3 510 | 4 521 | 2 477 | 2 874 | 2 819 | |
| 48 440 | 1 244 | 981 | 959 | 874 | 2 819 | |
| 33 | 2 265 | 3 540 | 1 519 | 2 000 | 0 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −271,5 % | −351,9 % | 86,5 % | |||
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 35,5 % | 21,7 % | 38,7 % | 30,4 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1 362,9 | 0,33 | 0,04 | 0,29 | 0,67 | |
| Totalkapitalrentabilitet | 185,2 % | 11,4 % | 0,6 % | 5,1 % | 1,9 % | −0,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler48 mill. kr
Anleggsmidler6 %3 mill. kr
Omløpsmidler94 %46 mill. kr
Egenkapital og gjeld48 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %100 000 kr
Opptjent egenkapital100 %48 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %33 397 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 132 | 71 |
| Sum driftskostnader | 492 | 320 |
| Driftsresultat | −359 | −249 |
| Finansinntekter | 48 494 | 707 |
| Finanskostnader | 689 | 194 |
| Netto finans | 47 805 | 513 |
| Resultat før skatt | 47 446 | 264 |
| Årsresultat | 47 446 | 264 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Maciej Marcin Musial | 1979 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Maciej Marcin Musial | 1979 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | LST Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Maciej Marcin Musial (født 1979) | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMumac Holding AS998 310 385
- Forretningsadresse
- Sleppenvegen 5, 2005 Rælingen
Underenheter1
- Sted
- Rælingen
Historikk
22 hendelser siden 2012
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025 · Omsetningen økte 70 850 kr → 132 367 kr
Hele kunngjøringen
Ny adresse
Grindlia 14, 2008 FJERDINGBY → Sleppenvegen 5, 2005 RÆLINGEN
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3027 Rælingen → 3224 Rælingen
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021