Mna Investments AS
Aktiv- Org.nr.998 277 329
- Aksjeselskap
- Idrett og trening
- Oslo
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
- studioday.no
Mna Investments AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 3. april 2012. Selskapet driver med treningssentervirksomhet. Daglig leder er Inge Thomas Ravlo, og styrets leder er Inge Thomas Ravlo.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av styre · Styret: leder Inge Thomas Ravlo · fratrådt: Dag Eystein Koppang
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Lignende bedrifter
Idrett og trening i Oslo, nærmest i omsetning
- Veitvet SportsklubbIdrett og trening · Oslo3,9 mill. kromsetning 2025
- Sportytude Økern ASIdrett og trening · Oslo3,8 mill. kromsetning 2025
- Sørkedalen Sprang og Dressur ASIdrett og trening · Oslo3,8 mill. kromsetning 2025
- Christiania BallklubbIdrett og trening · Oslo3,7 mill. kromsetning 2024
- Vegard Stake Laengen ASIdrett og trening · Oslo4,1 mill. kromsetning 2025
- Christiania RoklubIdrett og trening · Oslo3,6 mill. kromsetning 2025
- Sturla ASIdrett og trening · Oslo4,2 mill. kromsetning 2025
- Ois Gym ASIdrett og trening · Oslo4,3 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 3 909 | 4 014 | 4 226 | 3 864 | 3 334 | 2 261 | |
| 374 | 270 | 519 | 717 | 824 | 520 | |
| EBITDA | 831 | 922 | 536 | |||
| Resultat før skatt | 108 | 32 | 358 | 632 | 782 | 370 |
| 82 | 24 | 278 | 493 | 589 | 250 | |
| 1 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 2 262 | 3 427 | 3 513 | 2 316 | 2 027 | 967 | |
| 1 158 | 1 076 | 1 052 | 874 | 882 | 592 | |
| 1 104 | 2 351 | 2 461 | 1 442 | 1 146 | 375 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 9,6 % | 6,7 % | 12,3 % | 18,6 % | 24,7 % | 23 % |
| Egenkapitalandel | 51,2 % | 31,4 % | 30 % | 37,7 % | 43,5 % | 61,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,14 | 2,2 | 2,09 | 2,32 | 3,37 | 2,46 |
| Totalkapitalrentabilitet | 13,3 % | 7,9 % | 17,9 % | 33 % | 55 % | 68,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2,3 mill. kr
Anleggsmidler3 %60 000 kr
Omløpsmidler97 %2,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,3 mill. kr
Innskutt egenkapital4 %100 000 kr
Opptjent egenkapital47 %1,1 mill. kr
Langsiktig gjeld3 %76 583 kr
Kortsiktig gjeld45 %1 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 909 | 4 014 |
| Sum driftskostnader | 3 535 | 3 744 |
| Lønnskostnader | 953 | 808 |
| Driftsresultat | 374 | 270 |
| Finansinntekter | 4 | 5 |
| Finanskostnader | 271 | 243 |
| Netto finans | −267 | −238 |
| Resultat før skatt | 108 | 32 |
| Årsresultat | 82 | 24 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Inge Thomas Ravlo | 1975 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Inge Thomas Ravlo | 1975 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset Valhall AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Inge Thomas Ravlo (født 1975) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMna Investments AS998 277 329
- Forretningsadresse
- Sørkedalsveien 10A, 0369 Oslo
Underenheter1
- Sted
- Oslo
- Ansatte
- Under 5
Historikk
26 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av styre
Styret: leder Inge Thomas Ravlo · fratrådt: Dag Eystein Koppang
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
Endring av styre
Styret: leder Inge Thomas Ravlo, 1 medlem
Hele kunngjøringen
- 2020