Trend Hårstudio Inderøy AS
Nessjordet 1, 7670 InderøyDel av Skar & Lægran AS
Trend Hårstudio Inderøy AS er et aksjeselskap i Inderøy, stiftet 20. februar 2012. Selskapet driver med frisering og barbering. Daglig leder er Siri Skar Hammer, og styrets leder er Therese Opdal Lægran.
Fakta om Trend Hårstudio Inderøy AS
- Daglig leder
- Siri Skar Hammer (f. 1990)
- Styreleder
- Therese Opdal Lægran (f. 1989)
- Stiftet
- Bransje
- Frisører i Inderøy
- Kommune
- Inderøy
- Største eiere (2025)
- Skar & Lægran AS100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning1,8 mill. kr−8,3 % mot 2024
Driftsresultat8 657 kr−87,9 % mot 2024
Årsresultat8 742 kr−84,5 % mot 2024
Egenkapital136 424 kr+6,9 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 829 | 1 993 |
| Driftsresultat | 9 | 72 |
| Resultat før skatt | 11 | 72 |
| Årsresultat | 9 | 56 |
| Sum eiendeler | 471 | 549 |
| Egenkapital | 136 | 128 |
| Gjeld | 334 | 422 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Konsernstruktur
Del av et konsern: Skar & Lægran AS eier 100 %.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Drive virksomhet med frisering og annen skjønnhetspleie samt annen virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette.
- Juridisk navn
- TREND HÅRSTUDIO INDERØY AS
- Org.nr.
- 998 209 196
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 20.02.2012
- Registrert
- 10.04.2012
- Bransje
- Frisering og barbering 96.210
- Daglig leder
- Siri Skar Hammer (f. 1990)
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Nessjordet 1, 7670 InderøyÅpne i kart
- Kommune
- Inderøy
- Telefon
- 74 15 37 77
- Status
- Aktiv
Registrert i
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 829 | 1 993 | 1 571 | 1 238 | 1 880 | 1 600 | 1 852 | 1 928 | 2 012 | 2 162 |
| Driftsresultat | 9 | 72 | −26 | −71 | 26 | 168 | 134 | 237 | 177 | 330 |
| EBITDA | −67 | 168 | 136 | 240 | 180 | 333 | ||||
| Resultat før skatt | 11 | 72 | −27 | −74 | 21 | 165 | 134 | 239 | 181 | 332 |
| Årsresultat | 9 | 56 | −22 | −58 | 16 | 129 | 103 | 182 | 137 | 249 |
| Sum eiendeler | 471 | 549 | 475 | 458 | 366 | 578 | 720 | 854 | 838 | 841 |
| Egenkapital | 136 | 128 | 71 | 74 | 73 | 126 | 148 | 295 | 363 | 356 |
| Gjeld | 334 | 422 | 403 | 385 | 294 | 452 | 572 | 559 | 475 | 486 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler470 792 kr
Anleggsmidler14 %66 000 kr
Omløpsmidler86 %404 792 kr
Egenkapital og gjeld470 792 kr
Innskutt egenkapital15 %71 268 kr
Opptjent egenkapital14 %65 156 kr
Kortsiktig gjeld70 %331 398 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 829 | 1 993 |
| Sum driftskostnader | 1 820 | 1 922 |
| Lønnskostnader | 1 313 | 1 420 |
| Driftsresultat | 9 | 72 |
| Finansinntekter | 3 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 3 | 0 |
| Resultat før skatt | 11 | 72 |
| Årsresultat | 9 | 56 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,5 % | 3,6 % | −1,7 % |
| Egenkapitalandel | 29 % | 23,3 % | 15 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,22 | 1,07 | 0,84 |
| Totalkapitalrentabilitet | 2,2 % | 14,1 % | −5,7 % |
Roller
Nå · 4
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Siri Skar Hammer | 1990 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Therese Opdal Lægran | 1989 |
| Styremedlem | Siri Skar Hammer | 1990 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Skar & Lægran AS | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Skar & Lægran AS
- 100 %Trend Hårstudio Inderøy AS
Enheter
HovedenhetTrend Hårstudio Inderøy AS998 209 196
- Forretningsadresse
- Nessjordet 1, 7670 Inderøy
Underenheter1
- Sted
- Inderøy
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Ordning | Beløp |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 4 120,98 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 4 189,67 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 4 028,22 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 2 547,72 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 4 148,63 kr |
Historikk
23 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
Endring av signatur
Signatur: Daglig leder eller styrets leder hver for seg.
Hele kunngjøringen
Endring av styre
Styret: leder Therese Opdal Lægran, 1 medlem
Hele kunngjøringen
Endring av daglig leder
Ny daglig leder: Siri Skar Hammer
Hele kunngjøringen
Endring av foretaksnavn
Zik Zaks Dame og Herrefrisør AS → Trend Hårstudio Inderøy AS
Hele kunngjøringen
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
Endring av forretningsadresse
Kommune 1756 inderøy → 5053 inderøy
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Frisører i Inderøy, nærmest i omsetning
Cabello AS1,1 mill. kromsetning 2025ASFrisørfrua AS671 242 kromsetning 2025ASStudio F AS3,2 mill. kromsetning 20255ansatteAS
Frisører i InderøyAlle selskaper i Inderøy