Stian Bekken AS
Aktiv- Org.nr.998 182 085
- Aksjeselskap
- Andre byggfag
- Bjørnafjorden
- Registrert i MVA-registeret
Stian Bekken AS er et aksjeselskap i Holmefjord i Bjørnafjorden, stiftet 1. mars 2012. Selskapet driver med annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted. Daglig leder er Stian Bekken, og styrets leder er Stian Bekken.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2021
Lignende bedrifter
Andre byggfag i Bjørnafjorden, nærmest i omsetning
- Nordisk Sprengstoffhund ASAndre byggfag · Lysekloster, Bjørnafjorden2,2 mill. kromsetning 2025
- Northcoat ASAndre byggfag · Eikelandsosen, Bjørnafjorden887 997 kromsetning 2025
- Heidal Holding ASAndre byggfag · Holmefjord, Bjørnafjorden800 366 kromsetning 2025
- Øvstedal Invest ASAndre byggfag · Os, Bjørnafjorden506 275 kromsetning 2025
- Heidal Grunn og Betong ASAndre byggfag · Holmefjord, Bjørnafjorden312 749 kromsetning 2025
- Fundament Skruen ASAndre byggfag · Os, Bjørnafjorden260 001 kromsetning 2025
- Heis Partner ASAndre byggfag · Os, Bjørnafjorden5,2 mill. kromsetning 2025
- Kuven Eiendom ASAndre byggfag · Os, Bjørnafjorden7,7 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 2 410 | 2 354 | 2 545 | 2 161 | 1 972 | 1 604 | |
| 178 | −28 | 467 | 294 | 551 | 275 | |
| EBITDA | 369 | 565 | 281 | |||
| Resultat før skatt | 184 | −25 | 469 | 292 | 551 | 276 |
| 140 | −20 | 366 | 228 | 430 | 236 | |
| Balanse | ||||||
| 2 355 | 1 904 | 2 077 | 1 715 | 1 509 | 915 | |
| 1 554 | 1 414 | 1 434 | 1 168 | 940 | 610 | |
| 801 | 490 | 644 | 547 | 570 | 305 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 7,4 % | −1,2 % | 18,4 % | 13,6 % | 27,9 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 66 % | 74,2 % | 69 % | 68,1 % | 62,3 % | 66,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,79 | 3,39 | 2,65 | 2,62 | 2,74 | 2,67 |
| Totalkapitalrentabilitet | 8,6 % | −1,2 % | 24,8 % | 18,4 % | 45,5 % | 32,2 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2,4 mill. kr
Anleggsmidler5 %117 305 kr
Omløpsmidler95 %2,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,4 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital65 %1,5 mill. kr
Kortsiktig gjeld34 %801 094 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 410 | 2 354 |
| Sum driftskostnader | 2 232 | 2 382 |
| Lønnskostnader | 934 | 931 |
| Driftsresultat | 178 | −28 |
| Finansinntekter | 6 | 4 |
| Finanskostnader | 0 | 1 |
| Netto finans | 6 | 3 |
| Resultat før skatt | 184 | −25 |
| Årsresultat | 140 | −20 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Stian Bekken | 1977 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Stian Bekken | 1977 | |
| Varamedlem | May Boge | 1978 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Ecit Forretningspartner AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Bekken (født 1977) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetStian Bekken AS998 182 085
- Forretningsadresse
- Bogavegen 95, 5642 Holmefjord
Underenheter1
- Sted
- Holmefjord
Historikk
16 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1241 Fusa → 4624 Bjørnafjorden
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018