Myrdalsvegen Invest AS
Aktiv- Org.nr.997 973 208
- Aksjeselskap
- Utleie av fast eiendom
- Bergen
- Registrert i MVA-registeret
- Del av Teknisk Bygginvest AS
Myrdalsvegen Invest AS er et aksjeselskap i Øvre Ervik i Bergen, stiftet 9. februar 2012. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Styrets leder er Roger Sandsmark.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 35 180 kr → 520 000 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Bergen, nærmest i omsetning
- Casa Flores ASUtleie av fast eiendom · Rådal, Bergen518 550 kromsetning 2025
- Jo-Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Nesttun, Bergen517 850 kromsetning 2025
- Karensfryd Eiendom ASUtleie av fast eiendom · Bergen523 450 kromsetning 2025
- GSV 40B ASUtleie av fast eiendom · Nesttun, Bergen523 500 kromsetning 2025
- Cmve Holding ASUtleie av fast eiendom · Mathopen, Bergen515 305 kromsetning 2025
- Hamreveien 10 ASUtleie av fast eiendom · Kalandseidet, Bergen525 000 kromsetning 2025
- Morvikveien 80 ASUtleie av fast eiendom · Morvik, Bergen514 888 kromsetning 2025
- Kvitabrotet ASUtleie av fast eiendom · Kalandseidet, Bergen514 887 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 520 | 35 | 389 | 369 | 324 | 330 | |
| −202 | −160 | 278 | 258 | 214 | 189 | |
| EBITDA | 323 | 281 | 257 | |||
| Resultat før skatt | −532 | −380 | 279 | 258 | 214 | 189 |
| −413 | −291 | 222 | 206 | 172 | 144 | |
| Balanse | ||||||
| 3 857 | 3 870 | 3 397 | 3 422 | 3 404 | 3 472 | |
| 334 | 323 | 298 | 280 | 254 | 82 | |
| 3 524 | 3 547 | 3 099 | 3 142 | 3 150 | 3 390 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −38,9 % | −455,4 % | 71,3 % | 69,9 % | 66,1 % | 57,3 % |
| Egenkapitalandel | 8,7 % | 8,3 % | 8,8 % | 8,2 % | 7,5 % | 2,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,17 | 0,18 | 0,45 | 0,7 | 1,59 | 3,2 |
| Totalkapitalrentabilitet | −5,2 % | −4,4 % | 8,2 % | 7,6 % | 6,2 % | 5,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler3,9 mill. kr
Anleggsmidler82 %3,2 mill. kr
Omløpsmidler18 %691 083 kr
Egenkapital og gjeld3,9 mill. kr
Innskutt egenkapital9 %333 821 kr
Langsiktig gjeld−14 %−543 194 kr
Kortsiktig gjeld105 %4,1 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 520 | 35 |
| Sum driftskostnader | 722 | 195 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −202 | −160 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 330 | 220 |
| Netto finans | −330 | −220 |
| Resultat før skatt | −532 | −380 |
| Årsresultat | −413 | −291 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Roger Sandsmark | 1968 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Numbers AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Teknisk Bygginvest AS | 100 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Teknisk Bygginvest AS
- 100 %Myrdalsvegen Invest AS
Enheter
HovedenhetMyrdalsvegen Invest AS997 973 208
- Forretningsadresse
- c/o Roger Johannesen, Glasskaråsen 34, 5106 Øvre Ervik
Underenheter1
- Sted
- Øvre Ervik
Historikk
26 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1201 Bergen → 4601 Bergen
Hele kunngjøringen
- 2019
Endring av forretningsadresse
Strømstangveien 20A, 1367 Snarøya → c/o Roger Johannesen Glasskaråsen 34, 5106 Øvre Ervik
Hele kunngjøringen