Malerbygg AS
Aktiv- Org.nr.997 790 359
- Aksjeselskap
- Malere og glassmestere
- Lørenskog
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Malerbygg AS er et aksjeselskap i Lørenskog, stiftet 1. januar 2012. Selskapet driver med maler- og glassarbeid. Daglig leder er Riad Delia, og styrets leder er Riad Delia.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3029 Lørenskog → 3222 Lørenskog
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Lignende bedrifter
Malere og glassmestere i Lørenskog, nærmest i omsetning
- M.N.N ASMalere og glassmestere · Lørenskog1 mill. kromsetning 2025
- Aag Entreprenør ASMalere og glassmestere · Lørenskog997 269 kromsetning 2025
- Gasior Malhus ASMalere og glassmestere · Lørenskog783 192 kromsetning 2025
- Viken Bygg & Malerservice ASMalere og glassmestere · Rasta, Lørenskog612 120 kromsetning 2025
- Oslo Bygg Maler ASMalere og glassmestere · Lørenskog2,5 mill. kromsetning 2025
- Skandia Bygg ASMalere og glassmestere · Lørenskog192 500 kromsetning 2025
- Union Malere Norge ASMalere og glassmestere · Finstadjordet, Lørenskog146 722 kromsetning 2025
- Energisk Maler ASMalere og glassmestere · Lørenskog2,6 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 328 | 1 365 | 1 424 | 3 313 | 2 924 | 2 509 | |
| 492 | 659 | 253 | −388 | −47 | 47 | |
| EBITDA | −295 | 51 | 85 | |||
| Resultat før skatt | 414 | 618 | 226 | −409 | −67 | 26 |
| 328 | 618 | 226 | −409 | −67 | 26 | |
| Balanse | ||||||
| 1 422 | 1 280 | 775 | 988 | 1 226 | 1 310 | |
| 1 078 | 749 | 132 | −94 | 314 | 381 | |
| 345 | 531 | 643 | 1 083 | 911 | 928 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 37,1 % | 48,3 % | 17,8 % | −11,7 % | −1,6 % | 1,9 % |
| Egenkapitalandel | 75,8 % | 58,5 % | 17 % | −9,5 % | 25,6 % | 29,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,46 | 3,52 | 1,58 | 0,97 | 1,61 | 1,7 |
| Totalkapitalrentabilitet | 36,4 % | 64,1 % | 28,7 % | −35,1 % | −3,7 % | 3,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,4 mill. kr
Anleggsmidler78 %1,1 mill. kr
Omløpsmidler22 %311 833 kr
Egenkapital og gjeld1,4 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %30 000 kr
Opptjent egenkapital74 %1 mill. kr
Langsiktig gjeld9 %131 435 kr
Kortsiktig gjeld15 %213 425 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 328 | 1 365 |
| Sum driftskostnader | 836 | 706 |
| Lønnskostnader | 352 | 269 |
| Driftsresultat | 492 | 659 |
| Finanskostnader | 79 | 41 |
| Netto finans | −79 | −41 |
| Resultat før skatt | 414 | 618 |
| Årsresultat | 328 | 618 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Riad Delia | 1982 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Riad Delia | 1982 | |
| Varamedlem | Ferdane Delia | 1984 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Frisikt Vest AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Riad Delia (født 1982) | 300 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetMalerbygg AS997 790 359
- Forretningsadresse
- Trygves vei 8A, 1473 Lørenskog
Underenheter1
- Sted
- Lørenskog
Historikk
22 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3029 Lørenskog → 3222 Lørenskog
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0230 Lørenskog → 3029 Lørenskog
Hele kunngjøringen
- 2019