Bærum Tannregulering AS
Aktiv- Org.nr.997 781 333
- Aksjeselskap
- Tannleger
- Bærum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- 5 ansatte
- Del av Ot-Inwest AS
Bærum Tannregulering AS er et aksjeselskap i Bekkestua i Bærum, stiftet 1. januar 2012. Selskapet driver med tannlegetjenester og har 5 ansatte. Daglig leder er Nils Thomas Westerlund, og styrets leder er Nils Thomas Westerlund.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 12 617 775 kr → 14 184 939 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Lignende bedrifter
Tannleger i Bærum, nærmest i omsetning
- Østerås Tannlegekontor ASTannleger · Østerås, Bærum13 mill. kromsetning 2025
- Fornebu Tannlegesenter ASTannleger · Fornebu, Bærum13 mill. kromsetning 2025
- Eiksmarka Tannlegesenter ASTannleger · Eiksmarka, Bærum17 mill. kromsetning 2025
- Tannbuen ASTannleger · Fornebu, Bærum9,7 mill. kromsetning 2025
- Aurora Tannhelse ASTannleger · Bekkestua, Bærum8,7 mill. kromsetning 2025
- Tanngalleriet ASTannleger · Høvik, Bærum8,5 mill. kromsetning 2025
- Heistein ASTannleger · Jar, Bærum8,5 mill. kromsetning 2025
- Gerner Holding ASTannleger · Bekkestua, Bærum7,3 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 14 185 | 12 618 | 12 337 | 13 195 | 13 049 | 13 272 | |
| 3 099 | 2 925 | 1 874 | 4 607 | 3 733 | 6 257 | |
| EBITDA | 5 028 | 4 137 | 6 601 | |||
| Resultat før skatt | 3 280 | 3 094 | 1 918 | 4 600 | 3 721 | 8 335 |
| 2 557 | 2 416 | 1 496 | 3 588 | 2 770 | 7 059 | |
| Balanse | ||||||
| 9 151 | 9 074 | 6 914 | 6 754 | 5 436 | 9 892 | |
| 181 | 124 | 108 | 112 | 124 | 154 | |
| 8 971 | 8 950 | 6 806 | 6 642 | 5 312 | 9 738 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 21,9 % | 23,2 % | 15,2 % | 34,9 % | 28,6 % | 47,1 % |
| Egenkapitalandel | 2 % | 1,4 % | 1,6 % | 1,7 % | 2,3 % | 1,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,87 | 0,81 | 0,68 | 0,63 | 0,45 | 0,7 |
| Totalkapitalrentabilitet | 36,1 % | 38,7 % | 28,1 % | 75,8 % | 49 % | 97 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler9,2 mill. kr
Anleggsmidler15 %1,4 mill. kr
Omløpsmidler85 %7,8 mill. kr
Egenkapital og gjeld9,2 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %100 000 kr
Opptjent egenkapital1 %80 883 kr
Kortsiktig gjeld97 %8,9 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 14 185 | 12 618 |
| Sum driftskostnader | 11 086 | 9 692 |
| Lønnskostnader | 3 913 | 4 140 |
| Driftsresultat | 3 099 | 2 925 |
| Finansinntekter | 188 | 170 |
| Finanskostnader | 7 | 1 |
| Netto finans | 180 | 168 |
| Resultat før skatt | 3 280 | 3 094 |
| Årsresultat | 2 557 | 2 416 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Nils Thomas Westerlund | 1960 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Nils Thomas Westerlund | 1960 | |
| Varamedlem | Oddveig Hansen Markeset | 1968 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Insignis AS | ||
| Regnskapsfører | Azets Insight AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Ot-Inwest AS | 75 | |
| Nils Thomas Westerlund (født 1960) | 25 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetBærum Tannregulering AS997 781 333
- Forretningsadresse
- Gamle Ringeriksvei 34, 1357 Bekkestua
Underenheter1
- Sted
- Bekkestua
- Ansatte
- 5
Historikk
22 hendelser siden 2012
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Endring av signatur
Signatur: Styrets medlemmer hver for seg.
Hele kunngjøringen
- 2021
- 2020