Savi AS
Kvernhagen 18, 4073 Randaberg
Savi AS er et aksjeselskap i Randaberg, stiftet 10. august 2011. Selskapet driver med kjøp og salg av egen fast eiendom. Daglig leder er Vivian Eriksen Sande, og styrets leder er Vivian Eriksen Sande.
Fakta om Savi AS
- Daglig leder
- Vivian Eriksen Sande (f. 1964)
- Styreleder
- Vivian Eriksen Sande (f. 1964)
- Stiftet
- Kommune
- Randaberg
- Største eiere (2025)
- Vivian Eriksen Sande100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning87 453 kr−16,2 % mot 2024
Driftsresultat−8 459 kr−174 % mot 2024
Årsresultat254 015 kr−76 % mot 2024
Egenkapital4,1 mill. kr−1,7 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 87 | 104 |
| Driftsresultat | −8 | 11 |
| Resultat før skatt | 254 | 1 056 |
| Årsresultat | 254 | 1 056 |
| Sum eiendeler | 4 079 | 4 139 |
| Egenkapital | 4 069 | 4 138 |
| Gjeld | 10 | 1 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 104 356 kr → 87 453 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 16,2 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Investering i andre selskaper , verdipapirer og eiendommer samt drift av tilsvarende næringsvirksomhet
- Juridisk navn
- SAVI AS
- Org.nr.
- 997 331 494
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 10.08.2011
- Registrert
- 12.09.2011
- Bransje
- Kjøp og salg av egen fast eiendom 68.110
- Daglig leder
- Vivian Eriksen Sande (f. 1964)
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Kvernhagen 18, 4073 RandabergÅpne i kart
- Kommune
- Randaberg
- Status
- Aktiv
Registrert i
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 87 | 104 | 85 | 60 | 77 | 102 | 81 | 0 | 100 | 200 |
| Driftsresultat | −8 | 11 | −4 | −6 | −14 | −6 | −92 | −11 | 100 | 200 |
| EBITDA | 21 | 13 | 10 | −52 | 100 | 200 | ||||
| Resultat før skatt | 254 | 1 056 | 1 610 | 93 | 841 | 428 | 2 128 | 288 | 116 | 216 |
| Årsresultat | 254 | 1 056 | 1 610 | 93 | 841 | 428 | 2 128 | 287 | 88 | 162 |
| Sum eiendeler | 4 079 | 4 139 | 3 409 | 2 419 | 2 685 | 2 396 | 2 381 | 996 | 1 250 | 1 528 |
| Egenkapital | 4 069 | 4 138 | 3 400 | 2 405 | 2 671 | 1 907 | 1 981 | 484 | 997 | 1 224 |
| Gjeld | 10 | 1 | 9 | 14 | 14 | 489 | 400 | 512 | 253 | 304 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler4,1 mill. kr
Anleggsmidler61 %2,5 mill. kr
Omløpsmidler39 %1,6 mill. kr
Egenkapital og gjeld4,1 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %100 000 kr
Opptjent egenkapital97 %4 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %10 271 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 87 | 104 |
| Sum driftskostnader | 96 | 93 |
| Driftsresultat | −8 | 11 |
| Finansinntekter | 262 | 1 045 |
| Netto finans | 262 | 1 045 |
| Resultat før skatt | 254 | 1 056 |
| Årsresultat | 254 | 1 056 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −9,7 % | 11 % | −5,1 % |
| Egenkapitalandel | 99,8 % | 100 % | 99,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 155,87 | 985,29 | 112,5 |
| Totalkapitalrentabilitet | 6,2 % | 28 % | 55,3 % |
Roller
Nå · 4
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Vivian Eriksen Sande | 1964 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Vivian Eriksen Sande | 1964 |
| Varamedlem | Nina Pettersen | 1962 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Ecit Business Partner Pluss AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Vivian Eriksen Sande (født 1964) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetSavi AS997 331 494
- Forretningsadresse
- Kvernhagen 18, 4073 Randaberg
Underenheter1
- Sted
- Randaberg
Historikk
18 hendelser siden 2011
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
Endring av forretningsadresse
Kvernhagen 18, 4070 Randaberg → Kvernhagen 18, 4073 Randaberg
Hele kunngjøringen
- 2015
- 2014
Lignende bedrifter
Eiendomsutvikling i Randaberg, nærmest i omsetning
Jrygg Holding AS105 000 kromsetning 2025ASDS Investering AS50 000 kromsetning 2025ASKrag Holding AS150 258 kromsetning 2024ASTrofast Holding AS0 kromsetning 2025ASCryptex AS0 kromsetning 2025ASMadlaveien Eiendom AS466 975 kromsetning 2025ASTangen 2B AS660 000 kromsetning 2025ASHorace Eiendom AS1,1 mill. kromsetning 2025AS
Eiendomsutvikling i RandabergAlle selskaper i Randaberg