Tores VVS AS
Melhusvegen 340A, 7224 Melhus
- Sentral godkjenning
Tores VVS AS er et aksjeselskap i Melhus, stiftet 1. juli 2011. Selskapet driver med rørleggerarbeid. Daglig leder er Tore Raaness, og styrets leder er Tore Raaness.
Fakta om Tores VVS AS
- Daglig leder
- Tore Raaness (f. 1970)
- Styreleder
- Tore Raaness (f. 1970)
- Stiftet
- Bransje
- Rørleggere i Melhus
- Kommune
- Melhus
- Største eiere (2025)
- Tore Raaness100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning2,8 mill. kr+17 % mot 2024
Driftsresultat106 171 kr+3 206 % mot 2024
Årsresultat82 513 kr+3 111 % mot 2024
Egenkapital185 452 kr+80,2 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 817 | 2 408 |
| Driftsresultat | 106 | 3 |
| Resultat før skatt | 106 | 3 |
| Årsresultat | 83 | 3 |
| Sum eiendeler | 594 | 465 |
| Egenkapital | 185 | 103 |
| Gjeld | 409 | 362 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 2 407 503 kr → 2 816 538 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny bransje · Rørleggerarbeid → 43.220
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Salg av rørlegger tjenester og materiell, samt alt som naturlig hører til, og eventuelt ha eierinteresser i andre foretak. Kjøp, utvikling og salg av eiendomsprosjekter.
- Juridisk navn
- TORES VVS AS
- Org.nr.
- 997 223 152
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 01.07.2011
- Registrert
- 15.08.2011
- Bransje
- Rørleggerarbeid 43.221
- Daglig leder
- Tore Raaness (f. 1970)
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Melhusvegen 340A, 7224 MelhusÅpne i kart
- Kommune
- Melhus
- Status
- Aktiv
Registrert i
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 817 | 2 408 | 2 318 | 2 603 | 2 608 | 2 690 | 2 108 | 2 296 | 2 618 | 2 061 |
| Driftsresultat | 106 | 3 | 76 | 163 | 187 | 6 | −36 | 155 | 7 | 29 |
| EBITDA | 172 | 218 | 16 | −28 | 163 | 15 | 34 | |||
| Resultat før skatt | 106 | 3 | 75 | 163 | 184 | 4 | −39 | 153 | 3 | 25 |
| Årsresultat | 83 | 3 | 58 | 127 | 144 | 3 | −31 | 117 | 1 | 17 |
| Sum eiendeler | 594 | 465 | 582 | 616 | 565 | 360 | 394 | 590 | 582 | 271 |
| Egenkapital | 185 | 103 | 100 | 129 | 117 | 93 | 91 | 121 | 104 | 102 |
| Gjeld | 409 | 362 | 482 | 487 | 448 | 266 | 303 | 469 | 478 | 168 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler593 961 kr
Anleggsmidler7 %39 277 kr
Omløpsmidler93 %554 684 kr
Egenkapital og gjeld593 961 kr
Innskutt egenkapital17 %100 000 kr
Opptjent egenkapital14 %85 452 kr
Kortsiktig gjeld68 %401 097 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 817 | 2 408 |
| Sum driftskostnader | 2 710 | 2 404 |
| Lønnskostnader | 1 060 | 1 104 |
| Driftsresultat | 106 | 3 |
| Finansinntekter | 2 | 1 |
| Finanskostnader | 2 | 1 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 106 | 3 |
| Årsresultat | 83 | 3 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 3,8 % | 0,1 % | 3,3 % |
| Egenkapitalandel | 31,2 % | 22,1 % | 17,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,38 | 1,17 | 1,04 |
| Totalkapitalrentabilitet | 20,4 % | 0,7 % | 12,8 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Tore Raaness | 1970 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tore Raaness | 1970 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Hovin Ola |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Tore Raaness (født 1970) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetTores VVS AS997 223 152
- Forretningsadresse
- Melhusvegen 340A, 7224 Melhus
Underenheter1
- Sted
- Melhus
Tillatelser og godkjenninger
Sentral godkjenning
- Status
- Godkjent
- Gyldig til
- 16.01.2028
| Funksjon | Fagområde | Tiltaksklasse |
|---|---|---|
| Utførende | Sanitærinstallasjoner | 1 |
| Utførende | Varme- og kuldeinstallasjoner | 1 |
Historikk
24 hendelser siden 2011
- 2026
Ny bransje
Rørleggerarbeid → 43.220
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
Endring av forretningsadresse
Kommune 1653 Melhus → 5028 Melhus
Hele kunngjøringen
- 2017
Endring av forretningsadresse
Skolebakken 10, 7234 Ler → Melhusvegen 340A, 7224 Melhus
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Rørleggere i Melhus, nærmest i omsetning
Frode Nordbotn AS2,9 mill. kromsetning 2025ASGjøvaag Rørfornying AS3,4 mill. kromsetning 20256ansatteASLereggen Rør AS3,4 mill. kromsetning 2025ASTad Rørservice AS3,6 mill. kromsetning 2025AST. Rønning AS1,8 mill. kromsetning 2025ASNordhaug VVS AS3,8 mill. kromsetning 2025ASRørtjenesten AS1,4 mill. kromsetning 2025ASVigdal VVS AS5,1 mill. kromsetning 2025AS
Rørleggere i MelhusAlle selskaper i Melhus