Sailors Inn AS
Aktiv- Org.nr.996 907 120
- Aksjeselskap
- Barer og puber
- Porsgrunn
- Registrert i MVA-registeret
- 16 ansatte
Sailors Inn AS er et aksjeselskap i Porsgrunn, stiftet 4. mai 2011. Selskapet driver med drift av barer og har 16 ansatte. Daglig leder er Jane Irene Luggens, og styrets leder er Jane Irene Luggens.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3806 Porsgrunn → 4001 Porsgrunn
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Lignende bedrifter
Barer og puber i Porsgrunn, nærmest i omsetning
- Stockmand ASBarer og puber · Porsgrunn3 mill. kromsetning 2025
- Daimlers ASBarer og puber · Porsgrunn2,4 mill. kromsetning 2025
- Park Nattklubb ASBarer og puber · Porsgrunn527 761 kromsetning 2025
- Karjolen Pub ASBarer og puber · Porsgrunn16 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 6 500 | 6 207 | 6 040 | 6 402 | 4 953 | 4 908 | |
| −49 | −46 | −278 | 133 | 442 | 292 | |
| EBITDA | 187 | 503 | 330 | |||
| Resultat før skatt | −47 | −44 | −277 | 134 | 442 | 290 |
| −39 | −34 | −228 | 105 | 340 | 224 | |
| Balanse | ||||||
| 3 026 | 2 968 | 3 071 | 3 211 | 2 941 | 2 828 | |
| 1 659 | 1 698 | 1 733 | 1 961 | 1 856 | 1 516 | |
| 1 367 | 1 270 | 1 338 | 1 250 | 1 085 | 1 312 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −0,8 % | −0,8 % | −4,6 % | 2,1 % | 8,9 % | 6 % |
| Egenkapitalandel | 54,8 % | 57,2 % | 56,4 % | 61,1 % | 63,1 % | 53,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,04 | 2,1 | 2,01 | 2,45 | 2,55 | 2,03 |
| Totalkapitalrentabilitet | −1,6 % | −1,4 % | −8,8 % | 4,4 % | 15,3 % | 11 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler3 mill. kr
Anleggsmidler8 %233 467 kr
Omløpsmidler92 %2,8 mill. kr
Egenkapital og gjeld3 mill. kr
Innskutt egenkapital3 %100 000 kr
Opptjent egenkapital52 %1,6 mill. kr
Kortsiktig gjeld45 %1,4 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 6 500 | 6 207 |
| Sum driftskostnader | 6 549 | 6 253 |
| Lønnskostnader | 2 251 | 2 422 |
| Driftsresultat | −49 | −46 |
| Finansinntekter | 2 | 3 |
| Finanskostnader | 1 | |
| Netto finans | 2 | 2 |
| Resultat før skatt | −47 | −44 |
| Årsresultat | −39 | −34 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Jane Irene Luggens | 1963 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Jane Irene Luggens | 1963 | |
| Varamedlem | Bjørn-Arve Luggens Waskaas Amundsen | 1992 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | One Accounting AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Jane Irene Luggens (født 1963) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetSailors Inn AS996 907 120
- Forretningsadresse
- Storgata 99, 3921 Porsgrunn
Underenheter1
- Sted
- Porsgrunn
- Ansatte
- 16
Historikk
20 hendelser siden 2011
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3806 Porsgrunn → 4001 Porsgrunn
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0805 Porsgrunn → 3806 Porsgrunn
Hele kunngjøringen
- 2019