Inbloom Investments AS
Aktiv- Org.nr.996 525 783
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Bærum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Flyttet
Inbloom Investments AS er et aksjeselskap i Jar i Bærum, stiftet 20. januar 2011. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Anders Havneraas.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny adresse · Skogveien 56B, 1368 STABEKK → c/o Anders Havneraas Skogveien 5C, 1358 JAR
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Bærum
- Espmart Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Sandvika, Bærum
- Lins ASHolding- og investeringsselskaper · Bærums Verk, Bærum
- Westfield ASHolding- og investeringsselskaper · Stabekk, Bærum
- Henrix Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Lommedalen, Bærum
- Koppinvest Norge ASHolding- og investeringsselskaper · Fornebu, Bærum
- Embryonical ASHolding- og investeringsselskaper · Stabekk, Bærum
- Fornebu Capital ASHolding- og investeringsselskaper · Fornebu, Bærum
- Bruun Holdings ASHolding- og investeringsselskaper · Rud, Bærum
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 9 | ||||
| −27 | −29 | −28 | −34 | −29 | −17 | |
| Resultat før skatt | 1 440 | 503 | 1 996 | −1 170 | 1 311 | 4 254 |
| 1 422 | 444 | 1 906 | −1 172 | 1 324 | 4 254 | |
| 0 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 14 026 | 12 644 | 12 989 | 10 972 | 12 134 | 10 807 | |
| 14 008 | 12 586 | 12 141 | 10 235 | 11 408 | 10 084 | |
| 18 | 58 | 848 | 736 | 727 | 724 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −188,9 % | |||||
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 99,5 % | 93,5 % | 93,3 % | 94 % | 93,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 780,52 | 213,93 | 14,47 | |||
| Totalkapitalrentabilitet | 10,9 % | 8,5 % | 17,9 % | 2,6 % | 12,2 % | 50,6 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler14 mill. kr
Anleggsmidler1 %155 180 kr
Omløpsmidler99 %14 mill. kr
Egenkapital og gjeld14 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %100 000 kr
Opptjent egenkapital99 %14 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %17 771 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 27 | 29 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −27 | −29 |
| Finansinntekter | 1 481 | 1 117 |
| Finanskostnader | 15 | 585 |
| Netto finans | 1 467 | 532 |
| Resultat før skatt | 1 440 | 503 |
| Årsresultat | 1 422 | 444 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Anders Havneraas | 1979 | |
| Varamedlem | Per Havneraas | 1947 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Hlo Revisjon & Rådgivning AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Anders Havneraas (født 1979) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
24 hendelser siden 2011
- 2026
Ny adresse
Skogveien 56B, 1368 STABEKK → c/o Anders Havneraas Skogveien 5C, 1358 JAR
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0219 Bærum → 3024 Bærum
Hele kunngjøringen