A1 Tannlegen Kellari AS
AktivA1 Tannlegen Kellari AS er et aksjeselskap i Arendal, stiftet 13. desember 2010. Selskapet driver med tannlegetjenester. Daglig leder er Marika Evelyn Helena Kellari, og styrets leder er Marika Evelyn Helena Kellari.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 1 373 355 kr → 1 549 127 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Tannleger i Arendal, nærmest i omsetning
- Tannlege Babak Momtaz ASTannleger · Arendal1,2 mill. kromsetning 2025
- Tyholmen Drift ASTannleger · Arendal1,1 mill. kromsetning 2025
- Tannlege Jan Tore Olsen ASTannleger · Staubø, Arendal1,1 mill. kromsetning 2025
- Tannlegene Bente og Vegard Berg ASTannleger · Arendal2,1 mill. kromsetning 2025
- Natalya Østrem ASTannleger · Nedenes, Arendal1 mill. kromsetning 2025
- Tannlege Vegard Berg ASTannleger · Arendal977 730 kromsetning 2025
- Tannlege Lars-Olof Bergman ASTannleger · Arendal588 128 kromsetning 2025
- Mette Hofstad ASTannleger · Kolbjørnsvik, Arendal2,6 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 549 | 1 373 | 1 510 | 2 092 | 4 118 | 3 083 | |
| 212 | 176 | 288 | 853 | 1 538 | 729 | |
| EBITDA | 889 | 1 569 | 820 | |||
| Resultat før skatt | 1 528 | 614 | 522 | 13 375 | 1 543 | 734 |
| 1 453 | 518 | 311 | 13 184 | 1 204 | 573 | |
| Balanse | ||||||
| 9 285 | 9 033 | 10 773 | 14 258 | 2 254 | 1 361 | |
| 8 309 | 7 756 | 10 388 | 12 827 | 643 | 440 | |
| 977 | 1 278 | 385 | 1 431 | 1 611 | 921 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 13,7 % | 12,8 % | 19 % | 40,8 % | 37,4 % | 23,7 % |
| Egenkapitalandel | 89,5 % | 85,9 % | 96,4 % | 90 % | 28,5 % | 32,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 9,35 | 6,92 | 29,03 | 9,99 | 1,32 | 1,32 |
| Totalkapitalrentabilitet | 16,7 % | 7 % | 7 % | 162,1 % | 85,4 % | 66 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler9,3 mill. kr
Anleggsmidler2 %170 152 kr
Omløpsmidler98 %9,1 mill. kr
Egenkapital og gjeld9,3 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %100 000 kr
Opptjent egenkapital88 %8,2 mill. kr
Langsiktig gjeld0 %1 873 kr
Kortsiktig gjeld10 %974 723 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 549 | 1 373 |
| Sum driftskostnader | 1 337 | 1 197 |
| Lønnskostnader | 1 103 | 1 003 |
| Driftsresultat | 212 | 176 |
| Finansinntekter | 1 316 | 522 |
| Finanskostnader | 0 | 83 |
| Netto finans | 1 316 | 438 |
| Resultat før skatt | 1 528 | 614 |
| Årsresultat | 1 453 | 518 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Marika Evelyn Helena Kellari | 1966 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Marika Evelyn Helena Kellari | 1966 | |
| Varamedlem | Hugo Svend Røen | 1964 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Frisikt Sør AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Marika Evelyn Helena Kellari (født 1966) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetA1 Tannlegen Kellari AS996 329 534
- Forretningsadresse
- Strømsbusletta 7B, 4847 Arendal
Underenheter1
- Sted
- Arendal
- Ansatte
- Under 5
Historikk
20 hendelser siden 2010
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
- 2021
- 2020