Ola Løkbakks Fond Sti
Aktiv- Org.nr.996 144 836
- Stiftelse
- Foreninger, lag og stiftelser
- Melhus
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
Ola Løkbakks Fond Sti er en stiftelse i Korsvegen i Melhus, stiftet 5. oktober 2010. Selskapet driver med aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål. Styrets leder er Merethe Moum.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 699 980 kr → 895 470 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
- Nytt årsregnskap · 2020 → 2021
Lignende bedrifter
Foreninger, lag og stiftelser i Melhus, nærmest i omsetning
- Velforeningen Lundamo ParkForeninger, lag og stiftelser · Lundamo, Melhus345 987 kromsetning 2019
- Gauldal SeilflyklubbForeninger, lag og stiftelser · Kvål, Melhus155 096 kromsetning 2020
- Landsforeningen for Polioskadde TrøndelagForeninger, lag og stiftelser · Melhus131 271 kromsetning 2024
- John Halvorsen Restad og Hustru Sigrids Legat av Hølonda StiForeninger, lag og stiftelser · Melhus6 235 kromsetning 2025
- Godseier Thoning Owesens Legat for Blinde Hjemmehørende i Det Nordenfjeldske Norge StiForeninger, lag og stiftelser · Melhus0 kromsetning 2025
- Lundamo Minnefond StiForeninger, lag og stiftelser · Melhus0 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 955 | 895 | 700 | 460 | 309 | 503 | |
| 571 | 646 | 571 | 253 | 153 | 344 | |
| Resultat før skatt | 571 | 646 | 571 | 253 | 153 | 344 |
| 571 | 646 | 571 | 253 | 153 | 344 | |
| Balanse | ||||||
| 14 923 | 14 353 | 13 706 | 13 135 | 12 884 | 12 726 | |
| 14 902 | 14 331 | 13 685 | 13 114 | 12 861 | 12 708 | |
| 21 | 22 | 21 | 21 | 23 | 18 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 59,8 % | 72,2 % | 81,5 % | 55 % | 49,5 % | 68,4 % |
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 710,61 | 641,49 | 652,66 | 625,48 | 560,17 | 707 |
| Totalkapitalrentabilitet | 3,9 % | 4,6 % | 4,3 % | 1,9 % | 1,2 % | 2,7 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler15 mill. kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %15 mill. kr
Egenkapital og gjeld15 mill. kr
Innskutt egenkapital66 %9,8 mill. kr
Opptjent egenkapital34 %5,1 mill. kr
Kortsiktig gjeld0 %21 000 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 955 | 895 |
| Sum driftskostnader | 384 | 249 |
| Lønnskostnader | 21 | 21 |
| Driftsresultat | 571 | 646 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 571 | 646 |
| Årsresultat | 571 | 646 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Merethe Moum | 1976 | |
| Styremedlem | Kristmar Sunnset | 1956 | |
| Styremedlem | Per Agnar Myhr | 1950 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Orkla Revisjon AS | ||
| Regnskapsfører | Melhus Regnskap AS | ||
Organisasjon
Enheter
HovedenhetOla Løkbakks Fond Sti996 144 836
- Forretningsadresse
- c/o Kristmar Sunnset, Eidsåsen 22, 7212 Korsvegen
Underenheter1
- Sted
- Korsvegen
Historikk
16 hendelser siden 2010
- 2026
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 699 980 kr → 895 470 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017