Remm Kommunikasjon AS
Remm Kommunikasjon AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 10. august 2010. Selskapet driver med grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign. Styrets leder er Stian Holst Johansen.
Fakta om Remm Kommunikasjon AS
- Styreleder
- Stian Holst Johansen (f. 1973)
- Stiftet
- Bransje
- Grafisk design i Oslo
- Kommune
- Oslo
- Største eiere (2025)
- Hovedstaden AS100 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 300 | 270 |
| Driftsresultat | 352 | −1 383 |
| Resultat før skatt | 349 | −1 383 |
| Årsresultat | 349 | −1 224 |
| Sum eiendeler | 2 945 | 1 129 |
| Egenkapital | −1 856 | −2 205 |
| Gjeld | 4 801 | 3 334 |
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 269 825 kr → 2 300 000 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Konsernstruktur
Del av et konsern: Hovedstaden AS eier 100 %.
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −1,9 mill. kr
Offisiell foretaksinformasjon
Kjøp, salg, prosjektering og oppføring av alle typer bygg, samt ivestering i og utleie av alle typer bygg, samt finansiering av andre selskaper i konsernet, samt det som hermed står i forbindelse, herunder deltagelse i andre selskaper. Med tillegg av å drive investeringer i andre selskaper og i andre eiendeler.
- Juridisk navn
- REMM KOMMUNIKASJON AS
- Org.nr.
- 995 871 386
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 10.08.2010
- Registrert
- 30.08.2010
- Bransje
- Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign 74.120
- Aksjekapital
- 606 000 kr
- Forretningsadresse
- Hoffsveien 78, 0377 OsloÅpne i kart
- Kommune
- Oslo
- Status
- Aktiv
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 300 | 270 | 276 | 485 | 130 | 119 | 253 | 576 | 784 | 4 364 |
| Driftsresultat | 352 | −1 383 | −1 385 | −661 | −543 | −387 | −1 429 | −1 122 | −942 | 2 611 |
| EBITDA | −623 | −518 | −942 | 2 614 | ||||||
| Resultat før skatt | 349 | −1 383 | −1 385 | −661 | −545 | −388 | −1 431 | −1 135 | −973 | 2 568 |
| Årsresultat | 349 | −1 224 | −1 385 | −661 | −545 | −299 | −1 123 | −872 | −739 | 2 527 |
| Sum eiendeler | 2 945 | 1 129 | 1 222 | 293 | 1 550 | 1 406 | 1 597 | 1 581 | 1 549 | 5 227 |
| Egenkapital | −1 856 | −2 205 | −1 544 | −159 | 502 | 1 047 | 1 028 | 1 058 | 1 050 | 1 048 |
| Gjeld | 4 801 | 3 334 | 2 766 | 452 | 1 048 | 359 | 570 | 523 | 498 | 4 180 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 300 | 270 |
| Sum driftskostnader | 1 948 | 1 653 |
| Lønnskostnader | 687 | 1 410 |
| Driftsresultat | 352 | −1 383 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 3 | 0 |
| Netto finans | −3 | 0 |
| Resultat før skatt | 349 | −1 383 |
| Årsresultat | 349 | −1 224 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 15,3 % | −512,6 % | −501,5 % |
| Egenkapitalandel | −63 % | −195,2 % | −126,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,7 | 0,31 | 0,4 |
| Totalkapitalrentabilitet | 17,3 % | −117,6 % | −182,7 % |
Roller
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Stian Holst Johansen | 1973 |
| Styremedlem | Morten Briskelid | 1975 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Regnskapsringen Soon AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Stian Holst Johansen | 1973 | til 10.03.2026 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Hovedstaden AS | 6 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Hoffsveien 78, 0377 Oslo
- Sted
- Oslo
Historikk
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
Endring av styre
Styret: leder Stian Holst Johansen, 1 medlem
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av formål
Formål: Kjøp, salg, prosjektering og oppføring av alle typer bygg, samt ivestering i og utleie av alle typer bygg, samt finansiering av andre selskaper i konsernet, samt det som hermed står i forbindelse, herunder deltagelse i andre selskaper. Med tillegg av å drive investeringer i andre selskaper og i andre eiendeler.
Hele kunngjøringen
Endring av signatur
Signatur: Styrets medlemmer hver for seg. Styrets leder alene.
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017