Meet AS
Aktiv- Org.nr.995 173 794
- Aksjeselskap
- Programvare
- Skien
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
- vci.no
- Flyttet
Meet AS er et aksjeselskap i Skien, stiftet 5. februar 2010. Selskapet driver med dataprogrammeringstjenester. Styrets leder er Fredrik Nordli.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Ny adresse · P.A. Munchs gate nord 79, 3717 SKIEN → Herman Baggers gate 20A, 3717 SKIEN
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen falt 8 982 247 kr → 7 981 853 kr
- Ny adresse · Strandvegen 2A, 3740 SKIEN → P.A. Munchs gate nord 79, 3717 SKIEN
- Nytt styremedlem · Robin Mikalsen · Nytt styremedlem Fredrik Nordli · Styremedlem gikk ut Truls Torbjørnsen Werner
Lignende bedrifter
- Limber ASProgramvare · Skien7,8 mill. kromsetning 2025
- Lyk-Z & Døtre ASProgramvare · Skien6,8 mill. kromsetning 2025
- Snowball Digital ASProgramvare · Skien9 mill. kromsetning 2025
- New Normal Group ASProgramvare · Skien6,2 mill. kromsetning 2025
- Cycled Technologies ASProgramvare · Skien4,8 mill. kromsetning 2025
- Cemit Group ASProgramvare · Skien2,7 mill. kromsetning 2025
- Crystallize ASProgramvare · Skien13 mill. kromsetning 2025
- Eierskifte ASProgramvare · Skien1,8 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 7 847 | 7 982 | 8 982 | 1 884 | 988 | 573 | |
| 33 | −626 | 1 160 | 572 | −172 | −187 | |
| Resultat før skatt | 21 | −708 | 1 142 | 569 | −176 | −190 |
| 21 | −708 | 868 | 485 | −176 | −150 | |
| Balanse | ||||||
| 2 118 | 2 223 | 3 768 | 1 159 | 797 | 886 | |
| 760 | 739 | 1 447 | 579 | 95 | 270 | |
| 1 358 | 1 484 | 2 321 | 580 | 702 | 616 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 0,4 % | −7,8 % | 12,9 % | 30,4 % | −17,4 % | −32,6 % |
| Egenkapitalandel | 35,9 % | 33,3 % | 38,4 % | 50 % | 11,9 % | 30,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,49 | 1,4 | 1,51 | 2 | 1,14 | 1,44 |
| Totalkapitalrentabilitet | 1,9 % | −20,8 % | 47,1 % | 58,5 % | −20,4 % | −21,1 % |
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 7 847 | 7 982 |
| Sum driftskostnader | 7 814 | 8 608 |
| Lønnskostnader | 2 816 | 2 953 |
| Driftsresultat | 33 | −626 |
| Finansinntekter | 9 | 2 |
| Finanskostnader | 21 | 84 |
| Netto finans | −12 | −82 |
| Resultat før skatt | 21 | −708 |
| Årsresultat | 21 | −708 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Fredrik Nordli | 1975 | |
| Styremedlem | Robin Mikalsen | 1976 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Tandberg Revisjon AS | ||
| Regnskapsfører | SH Regnskap AS | ||
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Fredrik Nordli (født 1975) | 50 | |
| Robin Mikalsen (født 1976) | 50 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Herman Baggers gate 20A, 3717 Skien
- Sted
- Skien
- Ansatte
- Under 5
Historikk
- 2026
Ny adresse
P.A. Munchs gate nord 79, 3717 SKIEN → Herman Baggers gate 20A, 3717 SKIEN
Hele kunngjøringen
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen falt 8 982 247 kr → 7 981 853 kr
Hele kunngjøringen
Ny adresse
Strandvegen 2A, 3740 SKIEN → P.A. Munchs gate nord 79, 3717 SKIEN
Hele kunngjøringen
Nytt styremedlem
Robin Mikalsen · Nytt styremedlem Fredrik Nordli · Styremedlem gikk ut Truls Torbjørnsen Werner
Hele kunngjøringen
Endring av formål
Formål: Utvikling av software, datautstyr og produkter innen lyd, lys, bilde og romakustikk, rådgivnings-utviklingstjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Hele kunngjøringen
Varsel om tvangsoppløsning
Hele kunngjøringen