Nes Revmatikerforening
Aktiv- Org.nr.994 426 362
- Forening/lag/innretning
- Foreninger, lag og stiftelser
- Nes
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
- revmatiker.no/ditt-lokallag/akershus/nes-revmatikerforening-2
Nes Revmatikerforening er en forening i Auli i Nes, stiftet 1. mars 1984. Selskapet driver med aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Styrets leder er Hanne Eilertsen Punnerud.
Nøkkeltall 2018
Omsetning 2009–2018
Siste hendelser
- Nytt varamedlem · Marit Jorunn Skau Evensen
- Nytt varamedlem · Åse Pedersen
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2018
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2017
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2016
Lignende bedrifter
Foreninger, lag og stiftelser i Nes, nærmest i omsetning
- Norsk Forum for Bedre Innemiljø for BarnForeninger, lag og stiftelser · Fenstad, Nes82 915 kromsetning 2025
- Søndre Auli VelforeningForeninger, lag og stiftelser · Auli, Nes131 292 kromsetning 2020
- Stiftelsen Smebøls LandbrukslegatForeninger, lag og stiftelser · Hvam, Nes10 000 kromsetning 2025
- Elvekongens VennerForeninger, lag og stiftelser · Årnes, Nes403 346 kromsetning 2023
- Stiftelsen Aksjon VennskapForeninger, lag og stiftelser · Rånåsfoss, Nes1,1 mill. kromsetning 2025
- Stiftelsen Norges BoltefondForeninger, lag og stiftelser · Hvam, Nes2,1 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2009–2018
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 95 | −9 | 122 | 235 | 145 | 102 | |
| −29 | −130 | 17 | 97 | 16 | −2 | |
| EBITDA | 19 | 99 | 1 | |||
| Resultat før skatt | −28 | −129 | 18 | 99 | 17 | −2 |
| −28 | −129 | 18 | 99 | 17 | −2 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Balanse | ||||||
| 125 | 153 | 283 | 264 | 165 | 148 | |
| 125 | 153 | 283 | 264 | 165 | 148 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −30,7 % | 1 389 % | 13,9 % | 41,3 % | 11 % | −2 % |
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % |
| Totalkapitalrentabilitet | −20,4 % | −59,3 % | 6,6 % | 46,2 % | 10,9 % | −1,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2018
Eiendeler125 067 kr
Anleggsmidler4 %4 485 kr
Omløpsmidler96 %120 582 kr
Egenkapital og gjeld125 067 kr
Opptjent egenkapital100 %125 067 kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Resultatdetaljer 2018
| Beløp i 1 000 kr | 2018 | 2017 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 95 | −9 |
| Sum driftskostnader | 124 | 121 |
| Driftsresultat | −29 | −130 |
| Finansinntekter | 1 | 1 |
| Netto finans | 1 | 1 |
| Resultat før skatt | −28 | −129 |
| Årsresultat | −28 | −129 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Hanne Eilertsen Punnerud | 1971 | |
| Styremedlem | Gøril Ratama Idsal | 1962 | |
| Styremedlem | Ellen Aatangen | 1964 | |
| Styremedlem | Trude Annie Danielsen Dahle | 1953 | |
| Styremedlem | Mona Myrheim | 1965 | |
| Varamedlem | Marit Jorunn Skau Evensen | 1960 | |
| Varamedlem | Åse Pedersen | 1950 | |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetNes Revmatikerforening994 426 362
- Forretningsadresse
- c/o Hanne Eilertsen Punnerud, Tårnvegen 14, 1929 Auli
Underenheter1
- Sted
- Auli
Historikk
13 hendelser siden 1984
- 2026
Nytt varamedlem
Marit Jorunn Skau Evensen
Nytt varamedlem
Åse Pedersen
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012