Enter1 AS
Remevegen 6, 6154 Ørsta
Enter1 AS er et aksjeselskap i Ørsta, stiftet 22. desember 2008. Selskapet driver med andre helsetjenester ellers. Daglig leder er Frank Olav Overå, og styrets leder er Frank Olav Overå.
Fakta om Enter1 AS
- Daglig leder
- Frank Olav Overå (f. 1972)
- Styreleder
- Frank Olav Overå (f. 1972)
- Stiftet
- Kommune
- Ørsta
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning857 304 kr+57,2 % mot 2024
Driftsresultat267 410 kr+149 % mot 2024
Årsresultat296 722 kr+11,7 % mot 2024
Egenkapital6 mill. kr+5,2 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 857 | 546 |
| Driftsresultat | 267 | 107 |
| Resultat før skatt | 380 | 341 |
| Årsresultat | 297 | 266 |
| Sum eiendeler | 6 366 | 5 981 |
| Egenkapital | 5 998 | 5 701 |
| Gjeld | 368 | 279 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 545 538 kr → 857 304 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Investeringsvirksomhet, salg og kjøp av produkter og tjenester, helsetjenester
- Juridisk navn
- ENTER1 AS
- Org.nr.
- 993 593 400
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 22.12.2008
- Registrert
- 31.01.2009
- Bransje
- Andre helsetjenester ellers 86.993
- Daglig leder
- Frank Olav Overå (f. 1972)
- Aksjekapital
- 200 000 kr
- Forretningsadresse
- Remevegen 6, 6154 ØrstaÅpne i kart
- Kommune
- Ørsta
- Status
- Aktiv
Registrert i
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 857 | 546 | 832 | 541 | 691 | 682 | 783 | 543 | 896 | 890 |
| Driftsresultat | 267 | 107 | 308 | 39 | 197 | 99 | 95 | −15 | −202 | 92 |
| EBITDA | 42 | 99 | 95 | −9 | −196 | 98 | ||||
| Resultat før skatt | 380 | 341 | 437 | 2 827 | 496 | 399 | 396 | 286 | 99 | 394 |
| Årsresultat | 297 | 266 | 340 | 2 813 | 450 | 377 | 373 | 284 | 143 | 367 |
| Sum eiendeler | 6 366 | 5 981 | 5 776 | 5 664 | 3 116 | 2 786 | 2 700 | 2 510 | 2 497 | 2 149 |
| Egenkapital | 5 998 | 5 701 | 5 436 | 5 095 | 2 682 | 2 432 | 2 255 | 2 082 | 1 798 | 1 656 |
| Gjeld | 368 | 279 | 340 | 569 | 433 | 354 | 445 | 427 | 699 | 493 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler6,4 mill. kr
Anleggsmidler47 %3 mill. kr
Omløpsmidler53 %3,4 mill. kr
Egenkapital og gjeld6,4 mill. kr
Innskutt egenkapital3 %200 000 kr
Opptjent egenkapital91 %5,8 mill. kr
Kortsiktig gjeld6 %367 559 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 857 | 546 |
| Sum driftskostnader | 590 | 438 |
| Lønnskostnader | 365 | 184 |
| Driftsresultat | 267 | 107 |
| Finansinntekter | 114 | 236 |
| Finanskostnader | 1 | 2 |
| Netto finans | 113 | 234 |
| Resultat før skatt | 380 | 341 |
| Årsresultat | 297 | 266 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 31,2 % | 19,7 % | 37,1 % |
| Egenkapitalandel | 94,2 % | 95,3 % | 94,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 9,18 | 10,66 | 8,55 |
| Totalkapitalrentabilitet | 6,2 % | 5,9 % | 7,7 % |
Roller
Nå · 5
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Frank Olav Overå | 1972 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Frank Olav Overå | 1972 |
| Styremedlem | Ann Elise Røv Overå | 1969 |
| Varamedlem | Kjell Olav Overå | 1949 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Øb Regnskap AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Ann Elise Røv Overå (født 1969) | 100 | |
| Frank Olav Overå (født 1972) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetEnter1 AS993 593 400
- Forretningsadresse
- Remevegen 6, 6154 Ørsta
Underenheter1
- Sted
- Ørsta
Historikk
23 hendelser siden 2008
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
Lignende bedrifter
Sykehus og andre helsetjenester i Ørsta, nærmest i omsetning
Klinikk Nupen AS308 020 kromsetning 2025ASTelseth HMS AS201 089 kromsetning 2025ASHoreca Akademiet AS135 277 kromsetning 2025ASHjellen Holding AS0 kromsetning 2025ASLe & T Kiropraktikk AS1,9 mill. kromsetning 2025ASHud- og Laserklinikken AS9,3 mill. kromsetning 20256ansatteAS
Sykehus og andre helsetjenester i ØrstaAlle selskaper i Ørsta