Stallbakken Legekontor AS
Stallbakken 1, 2005 Rælingen
Stallbakken Legekontor AS er et aksjeselskap i Rælingen, stiftet 16. desember 2008. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Daglig leder er Ken Le Van, og styrets leder er Ken Le Van.
Fakta om Stallbakken Legekontor AS
- Daglig leder
- Ken Le Van (f. 1973)
- Styreleder
- Ken Le Van (f. 1973)
- Stiftet
- Kommune
- Rælingen
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning780 000 kr0 % mot 2024
Driftsresultat250 536 kr−35,1 % mot 2024
Årsresultat−55 234 kr−193 % mot 2024
Egenkapital1,6 mill. kr−3,4 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 780 | 780 |
| Driftsresultat | 251 | 386 |
| Resultat før skatt | −32 | 86 |
| Årsresultat | −55 | 60 |
| Sum eiendeler | 5 163 | 5 458 |
| Egenkapital | 1 555 | 1 610 |
| Gjeld | 3 608 | 3 848 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3027 Rælingen → 3224 Rælingen
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Eie og drifte eiendom for utleie, samt alt annet som naturlig faller inn under dette.
- Juridisk navn
- STALLBAKKEN LEGEKONTOR AS
- Org.nr.
- 993 519 340
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 16.12.2008
- Registrert
- 20.01.2009
- Bransje
- Utleie av egen eller leid fast eiendom 68.200
- Daglig leder
- Ken Le Van (f. 1973)
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Stallbakken 1, 2005 RælingenÅpne i kart
- Kommune
- Rælingen
- Status
- Aktiv
Registrert i
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 780 | 780 | 660 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
| Driftsresultat | 251 | 386 | 289 | 319 | 303 | 304 | 289 | 294 | 301 | 425 |
| EBITDA | 473 | 455 | 459 | 444 | 449 | 456 | 576 | |||
| Resultat før skatt | −32 | 86 | 6 | 191 | 179 | 161 | 132 | 147 | 137 | 258 |
| Årsresultat | −55 | 60 | −3 | 144 | 131 | 125 | 103 | 114 | 105 | 195 |
| Sum eiendeler | 5 163 | 5 458 | 5 593 | 5 514 | 4 219 | 4 292 | 4 401 | 4 485 | 4 585 | 4 742 |
| Egenkapital | 1 555 | 1 610 | 1 550 | 1 553 | 1 409 | 1 278 | 1 153 | 1 050 | 936 | 831 |
| Gjeld | 3 608 | 3 848 | 4 043 | 3 961 | 2 810 | 3 014 | 3 249 | 3 435 | 3 649 | 3 911 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler5,2 mill. kr
Anleggsmidler91 %4,7 mill. kr
Omløpsmidler9 %455 568 kr
Egenkapital og gjeld5,2 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %100 000 kr
Opptjent egenkapital28 %1,5 mill. kr
Kortsiktig gjeld1 %30 491 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 780 | 780 |
| Sum driftskostnader | 529 | 394 |
| Lønnskostnader | 0 | |
| Driftsresultat | 251 | 386 |
| Finansinntekter | 0 | 1 |
| Finanskostnader | 283 | 302 |
| Netto finans | −283 | −300 |
| Resultat før skatt | −32 | 86 |
| Årsresultat | −55 | 60 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 32,1 % | 49,5 % | 43,8 % |
| Egenkapitalandel | 30,1 % | 29,5 % | 27,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 14,94 | 9,04 | 6,62 |
| Totalkapitalrentabilitet | 4,7 % | 7 % | 5,2 % |
Roller
Nå · 5 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Ken Le Van | 1973 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Ken Le Van | 1973 |
| Styremedlem | Kathrine Hovland | 1978 |
| Styremedlem | Torunn Larsgaard Austlid | 1977 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Skya Regnskap AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Azets Insight AS | til 10.11.2025 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Torunn Larsgaard Austlid (født 1977) | 34 | |
| Ken Le Van (født 1973) | 33 | |
| Kathrine Hovland (født 1978) | 33 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetStallbakken Legekontor AS993 519 340
- Forretningsadresse
- Stallbakken 1, 2005 Rælingen
Underenheter1
- Sted
- Rælingen
Historikk
25 hendelser siden 2008
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3027 Rælingen → 3224 Rælingen
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Endring av styre
Styret: leder Canh Le Nygaard, 2 medlemmer
Hele kunngjøringen
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0228 Rælingen → 3027 Rælingen
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017
Endring av styre
Styret: leder Morten Glasø, 3 medlemmer
Hele kunngjøringen
- 2016
Lignende bedrifter
Utleie av fast eiendom i Rælingen, nærmest i omsetning
N. Rælingsveg 154 AS782 480 kromsetning 2025ASNordby Eiendom AS818 898 kromsetning 2025ASKaarbyveien 39 AS737 525 kromsetning 2025ASElverhøyveien 24 AS853 265 kromsetning 2025ASSkoglistubben Prosjekt AS694 774 kromsetning 2025ASKM Rentals AS693 955 kromsetning 2025ASAllevegen 1 Eiendom AS674 963 kromsetning 2025ASTuenveien 88 AS666 000 kromsetning 2025AS
Utleie av fast eiendom i RælingenAlle selskaper i Rælingen