C.F. REGNSKAP Cato Støbakk Fostervoll
Aktiv- Org.nr.993 274 933
- Enkeltpersonforetak
- Regnskapsbyråer
- Rauma
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
C.F. REGNSKAP Cato Støbakk Fostervoll er et enkeltpersonforetak i Åndalsnes i Rauma. Selskapet driver med regnskapsføring og bokføring. Innehaver er Cato Støbakk Fostervoll.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nyregistrering · Ny revisor: Robust Regnskap og Revisjon AS · Formål: Regnskap: regnskapsføring, årsoppgjør. Økonomisk rådgivning, IKT: webdesign/publisering.
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Regnskapsbyråer i Rauma, nærmest i omsetning
- TINDE REGNSKAPSKONTOR ARF NausteRegnskapsbyråer · Åndalsnes, Rauma1,6 mill. kromsetning 2025
- Snøhetta Regnskap Åndalsnes ASRegnskapsbyråer · Åndalsnes, Rauma4,2 mill. kromsetning 2025
- Willa Regnskap ASRegnskapsbyråer · Åndalsnes, Rauma6,3 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 442 | 449 | 462 | 518 | 549 | 503 | |
| 362 | 382 | 365 | 433 | 481 | 437 | |
| Resultat før skatt | 362 | 381 | 365 | 432 | 481 | 437 |
| 362 | 381 | 365 | 432 | 481 | 437 | |
| 0 | 0 | |||||
| Balanse | ||||||
| 609 | 564 | 530 | 520 | 589 | 477 | |
| 574 | 515 | 486 | 492 | 471 | 397 | |
| 35 | 49 | 45 | 28 | 118 | 79 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 81,8 % | 85 % | 78,9 % | 83,6 % | 87,6 % | 86,9 % |
| Egenkapitalandel | 94,3 % | 91,3 % | 91,6 % | 94,6 % | 80 % | 83,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 17,63 | 11,47 | 11,88 | 18,57 | 4,99 | 6,04 |
| Totalkapitalrentabilitet | 61,7 % | 69,8 % | 69,6 % | 78,1 % | 90,2 % | 115,2 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler609 020 kr
Omløpsmidler100 %609 020 kr
Egenkapital og gjeld609 020 kr
Opptjent egenkapital94 %574 485 kr
Kortsiktig gjeld6 %34 535 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 442 | 449 |
| Sum driftskostnader | 81 | 67 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 362 | 382 |
| Finansinntekter | 0 | 1 |
| Finanskostnader | 0 | 1 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 362 | 381 |
| Årsresultat | 362 | 381 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Innehaver | Cato Støbakk Fostervoll | 1962 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Robust Regnskap og Revisjon AS | ||
Organisasjon
Enheter
HovedenhetC.F. REGNSKAP Cato Støbakk Fostervoll993 274 933
- Forretningsadresse
- Jernbanegata 2, 6300 Åndalsnes
Underenheter1
- Sted
- Åndalsnes
Historikk
19 hendelser siden 2008
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
Nyregistrering
Ny revisor: Robust Regnskap og Revisjon AS · Formål: Regnskap: regnskapsføring, årsoppgjør. Økonomisk rådgivning, IKT: webdesign/publisering.
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018