Reddvillaksen Sti
Aktiv- Org.nr.993 249 068
- Stiftelse
- Foreninger, lag og stiftelser
- Larvik
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Ikke registrert i Foretaksregisteret
- reddvillaksen.no/com
- Flyttet
Reddvillaksen Sti er en stiftelse i Stavern i Larvik, stiftet 1. september 2008. Selskapet driver med aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Daglig leder er Jens Olav Flekke, og styrets leder er Jens Olav Flekke.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Ny adresse · c/o Jens Olav Flekke, Høvikveien 52B, 1356 BEKKESTUA → Traneveien 11, 3294 STAVERN
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Foreninger, lag og stiftelser i Larvik, nærmest i omsetning
- Matsentralen Vestfold og TelemarkForeninger, lag og stiftelser · Larvik5,2 mill. kromsetning 2025
- Trygg i Vannet StiForeninger, lag og stiftelser · Stavern, Larvik784 516 kromsetning 2025
- LHL Sandefjord og LarvikForeninger, lag og stiftelser · Larvik700 113 kromsetning 2021
- Velforeningen for Peter Wessel KvarterForeninger, lag og stiftelser · Larvik620 508 kromsetning 2025
- Stavern Kystkultursenter StiForeninger, lag og stiftelser · Stavern, Larvik468 290 kromsetning 2025
- Sanden Brygge VelforeningForeninger, lag og stiftelser · Larvik464 092 kromsetning 2025
- Fokus LarvikForeninger, lag og stiftelser · Larvik374 059 kromsetning 2025
- Kjøpmann Bertel O. Steens Legat StiForeninger, lag og stiftelser · Larvik250 000 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 4 059 | 3 740 | 3 402 | 2 239 | 431 | 160 | |
| 895 | 163 | 1 596 | 1 273 | −325 | −759 | |
| Resultat før skatt | 1 089 | 356 | 1 669 | 1 289 | −322 | −747 |
| 1 089 | 356 | 1 669 | 1 289 | −322 | −747 | |
| Balanse | ||||||
| 8 562 | 6 065 | 5 472 | 3 710 | 2 432 | 2 736 | |
| 6 814 | 5 725 | 5 369 | 3 700 | 2 411 | 2 733 | |
| 1 747 | 340 | 103 | 10 | 21 | 3 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 22 % | 4,4 % | 46,9 % | 56,9 % | −75,4 % | −474,4 % |
| Egenkapitalandel | 79,6 % | 94,4 % | 98,1 % | 99,7 % | 99,1 % | 99,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 4,9 | 17,85 | 53,39 | 371 | 115,81 | 912 |
| Totalkapitalrentabilitet | 14,9 % | 6,2 % | 36,4 % | 42 % | −12,5 % | −23,7 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler8,6 mill. kr
Omløpsmidler100 %8,6 mill. kr
Egenkapital og gjeld8,6 mill. kr
Innskutt egenkapital4 %350 000 kr
Opptjent egenkapital76 %6,5 mill. kr
Kortsiktig gjeld20 %1,7 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 059 | 3 740 |
| Sum driftskostnader | 3 164 | 3 577 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 895 | 163 |
| Finansinntekter | 194 | 193 |
| Netto finans | 194 | 193 |
| Resultat før skatt | 1 089 | 356 |
| Årsresultat | 1 089 | 356 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Jens Olav Flekke | 1954 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Jens Olav Flekke | 1954 | |
| Styremedlem | Rasmus Pabst Ovesen | 1980 | |
| Styremedlem | Olav Aarseth | 1954 | |
| Styremedlem | Ellen Moursund | 1956 | |
| Styremedlem | Jon Anders Walle | 1965 | |
| Styremedlem | Kristian Magne Amundsen | 1970 | |
| Styremedlem | Magnus Bratli Ingjer | 1993 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Stiansen & Co AS | ||
Organisasjon
Enheter
HovedenhetReddvillaksen Sti993 249 068
- Forretningsadresse
- Traneveien 11, 3294 Stavern
Underenheter1
- Sted
- Stavern
Historikk
21 hendelser siden 2008
- 2026
Ny adresse
c/o Jens Olav Flekke, Høvikveien 52B, 1356 BEKKESTUA → Traneveien 11, 3294 STAVERN
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018