ND Eiendom AS
Aktiv- Org.nr.993 233 676
- Aksjeselskap
- Veterinærer
- Nesodden
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Del av RC Holding AS
ND Eiendom AS er et aksjeselskap i Nesoddtangen i Nesodden, stiftet 27. august 2008. Selskapet driver med veterinærtjenester. Styrets leder er Per Ivar Karlsen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Omsetningen økte · 0 kr → 55 000 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av styre · Styret: leder Per Ivar Karlsen, 1 medlem
- Endring av forretningsadresse · 1443 Drøbak → Kapellveien 117, 1452 Nesoddtangen
- Varamedlem gikk ut · Charlotte Søyland
Lignende bedrifter
Veterinærer i Nesodden, nærmest i omsetning
- Digivet ASVeterinærer · Nesodden544 768 kromsetning 2025
- Pro Cure ASVeterinærer · Fagerstrand, Nesodden1,8 mill. kromsetning 2025
- Dyrlegen på Nesodden ASVeterinærer · Nesoddtangen, Nesodden2,5 mill. kromsetning 2025
- Dyreklinikken Nesodden ASVeterinærer · Nesoddtangen, Nesodden5,9 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 55 | 0 | 0 | 60 | 288 | 745 | |
| −299 | −237 | −157 | −130 | 186 | 369 | |
| EBITDA | −130 | 277 | 451 | |||
| Resultat før skatt | −300 | −268 | −158 | −242 | 88 | 237 |
| −300 | −268 | −158 | −242 | 76 | 167 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 9 868 | 10 546 | 8 088 | 5 889 | 5 872 | 5 850 | |
| 1 350 | 1 650 | 1 918 | 2 076 | 2 317 | 2 241 | |
| 8 517 | 8 896 | 6 170 | 3 813 | 3 555 | 3 609 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −543,2 % | −216,7 % | 64,6 % | 49,5 % | ||
| Egenkapitalandel | 13,7 % | 15,7 % | 23,7 % | 35,3 % | 39,5 % | 38,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,41 | 2,67 | 0,3 | 0,44 | 0,32 | 0,87 |
| Totalkapitalrentabilitet | −2,9 % | −2,5 % | −2,3 % | −2,2 % | 3,2 % | 6,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler9,9 mill. kr
Anleggsmidler76 %7,5 mill. kr
Omløpsmidler24 %2,3 mill. kr
Egenkapital og gjeld9,9 mill. kr
Innskutt egenkapital15 %1,5 mill. kr
Opptjent egenkapital−2 %−149 692 kr
Kortsiktig gjeld10 %968 939 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 55 | 0 |
| Sum driftskostnader | 354 | 237 |
| Driftsresultat | −299 | −237 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 1 | 31 |
| Netto finans | −1 | −31 |
| Resultat før skatt | −300 | −268 |
| Årsresultat | −300 | −268 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Per Ivar Karlsen | 1963 | |
| Styremedlem | Charlotte Søyland | 1972 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | View Group AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| RC Holding AS | 1 050 | |
| Stis Invest AS | 225 | |
| M Eliasson Holding AB | 225 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Historikk
40 hendelser siden 2008
- 2026
Endring av styre
Styret: leder Per Ivar Karlsen, 1 medlem
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
1443 Drøbak → Kapellveien 117, 1452 Nesoddtangen
Hele kunngjøringen
Endring av styre
Styret: leder Stian Tobias Svang, 2 medlemmer
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Batteriveien 25 → , Drøbak
Hele kunngjøringen
- 2025
Endring av styre
Styret: leder Stian Tobias Svang, 2 medlemmer
Hele kunngjøringen