Eats 1 AS
Aktiv- Org.nr.992 848 731
- Aksjeselskap
- Eiendomsutvikling
- Moss
- Registrert i MVA-registeret
- Del av Eats AS
Eats 1 AS er et aksjeselskap i Moss, stiftet 20. juni 2008. Selskapet driver med kjøp og salg av egen fast eiendom. Styrets leder er Dag Erland Tangen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt varamedlem · Toril Kjeldstad
- Omsetningen økte · −69 505 kr → 1 237 508 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av forretningsadresse · Vålerveien 180, 1599 Moss → c/o Tangen H0701 Bernt Ankers gate 8, 1534 Moss
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Lignende bedrifter
Eiendomsutvikling i Moss, nærmest i omsetning
- Bøhm Eiendom ASEiendomsutvikling · Moss1,1 mill. kromsetning 2025
- Sannvest ASEiendomsutvikling · Moss1,4 mill. kromsetning 2025
- Solbakken Team Holding ASEiendomsutvikling · Moss1,1 mill. kromsetning 2025
- Rakkestad Invest ASEiendomsutvikling · Moss1,4 mill. kromsetning 2025
- Salix ASEiendomsutvikling · Moss1 mill. kromsetning 2024
- Berg Property Management ASEiendomsutvikling · Moss1 mill. kromsetning 2025
- Gve 1 ASEiendomsutvikling · Moss954 330 kromsetning 2025
- Vårli Utvikling ASEiendomsutvikling · Moss900 000 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 238 | −70 | 1 905 | 2 007 | 1 688 | 1 404 | |
| 726 | 666 | 204 | 275 | 581 | 587 | |
| EBITDA | 448 | |||||
| Resultat før skatt | 721 | 671 | 207 | 275 | 580 | 587 |
| 562 | 524 | 161 | 214 | 452 | 458 | |
| Balanse | ||||||
| 1 563 | 1 539 | 1 784 | 1 675 | 1 843 | 1 812 | |
| 822 | 824 | 821 | 979 | 941 | 969 | |
| 742 | 715 | 963 | 696 | 902 | 842 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 58,6 % | −957,6 % | 10,7 % | 13,7 % | 34,4 % | 41,8 % |
| Egenkapitalandel | 52,6 % | 53,6 % | 46 % | 58,5 % | 51,1 % | 53,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,22 | 0,14 | 0,32 | 0,48 | 1,54 | 1,63 |
| Totalkapitalrentabilitet | 47,1 % | 40,4 % | 11,9 % | 15,6 % | 31,9 % | 33,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,6 mill. kr
Anleggsmidler90 %1,4 mill. kr
Omløpsmidler10 %160 220 kr
Egenkapital og gjeld1,6 mill. kr
Innskutt egenkapital7 %104 000 kr
Opptjent egenkapital46 %717 545 kr
Kortsiktig gjeld47 %741 646 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 238 | −70 |
| Sum driftskostnader | 512 | −735 |
| Lønnskostnader | 8 | 10 |
| Driftsresultat | 726 | 666 |
| Finansinntekter | 5 | 6 |
| Finanskostnader | 9 | |
| Netto finans | −4 | 6 |
| Resultat før skatt | 721 | 671 |
| Årsresultat | 562 | 524 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Dag Erland Tangen | 1971 | |
| Varamedlem | Toril Kjeldstad | 1973 | |
| Varamedlem | Erik Andreas Tangen Skoglund | 1995 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Moss Revisjonskontor AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Eats AS | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetEats 1 AS992 848 731
- Forretningsadresse
- c/o Tangen H0701, Bernt Ankers gate 8, 1534 Moss
Underenheter1
- Sted
- Moss
Historikk
42 hendelser siden 2008
- 2026
- 2025
Endring av forretningsadresse
Vålerveien 180, 1599 Moss → c/o Tangen H0701 Bernt Ankers gate 8, 1534 Moss
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3002 Moss → 3103 Moss
Hele kunngjøringen
- 2023
Endring av forretningsadresse
c/o H0701 Bernt Ankers gate 8, 1534 Moss → Vålerveien 180, 1599 Moss
Hele kunngjøringen