Bugatti Holding AS
Aktiv- Org.nr.992 009 527
- Aksjeselskap
- Eiendomsutvikling
- Trondheim
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Bugatti Holding AS er et aksjeselskap i Trondheim, stiftet 16. november 2007. Selskapet driver med kjøp og salg av egen fast eiendom. Styrets leder er Marte Ibsen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt styremedlem · Marte Ibsen · Styremedlem gikk ut Marit Estenstad
- Ny adresse · Magnus Berrføtts veg 26, 7046 TRONDHEIM → Nedre Ila 9B, 7018 TRONDHEIM
- Endring av signatur · Signatur: Styrets medlemmer hver for seg.
Lignende bedrifter
Eiendomsutvikling i Trondheim, nærmest i omsetning
- Øvre Rotvoll 8 ASEiendomsutvikling · Trondheim0 kromsetning 2025
- Persaunet Bolig ASEiendomsutvikling · Trondheim0 kromsetning 2025
- Holan Holding ASEiendomsutvikling · Trondheim0 kromsetning 2025
- Heimdal Sentrum Utvikling ASEiendomsutvikling · Trondheim0 kromsetning 2025
- Nuh Utvikling ASEiendomsutvikling · Ranheim, Trondheim0 kromsetning 2025
- HLT Holding ASEiendomsutvikling · Trondheim0 kromsetning 2025
- Gungne Invest ASEiendomsutvikling · Tiller, Trondheim0 kromsetning 2025
- Re-Invest Holding ASEiendomsutvikling · Trondheim0 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| −194 | −216 | −199 | −89 | −240 | −181 | |
| Resultat før skatt | 1 905 | 1 243 | 658 | 473 | 2 398 | 2 877 |
| 1 905 | 1 243 | 658 | 466 | 2 091 | 2 562 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 23 520 | 23 998 | 20 361 | 19 691 | 19 615 | 22 538 | |
| 23 531 | 21 626 | 20 383 | 19 725 | 19 259 | 22 168 | |
| −11 | 2 372 | −22 | −35 | 356 | 370 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 100,1 % | 90,1 % | 100,1 % | 100,2 % | 98,2 % | 98,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | −1 393,76 | 6,45 | −912,17 | −559,46 | 54,79 | 60,62 |
| Totalkapitalrentabilitet | 8 % | 5,6 % | 3,7 % | 2,6 % | 11,4 % | 13,6 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler24 mill. kr
Anleggsmidler32 %7,6 mill. kr
Omløpsmidler68 %16 mill. kr
Egenkapital og gjeld24 mill. kr
Innskutt egenkapital14 %3,3 mill. kr
Opptjent egenkapital86 %20 mill. kr
Kortsiktig gjeld−0 %−11 449 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 194 | 216 |
| Driftsresultat | −194 | −216 |
| Finansinntekter | 2 098 | 1 459 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 2 098 | 1 459 |
| Resultat før skatt | 1 905 | 1 243 |
| Årsresultat | 1 905 | 1 243 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Marte Ibsen | 1970 | |
| Styremedlem | Berit Staven | 1971 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Berit Staven (født 1971) | 24 | |
| Marte Ibsen (født 1970) | 24 | |
| Marit Estenstad (født 1949) | 2 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Historikk
30 hendelser siden 2007
- 2026
- 2025
Nytt styremedlem
Marte Ibsen · Styremedlem gikk ut Marit Estenstad
Hele kunngjøringen
Ny adresse
Magnus Berrføtts veg 26, 7046 TRONDHEIM → Nedre Ila 9B, 7018 TRONDHEIM
Hele kunngjøringen
Endring av signatur
Signatur: Styrets medlemmer hver for seg.
Hele kunngjøringen
- 2024
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
- 2023
Ny adresse
Magnus Berrføtts veg 18, 7046 TRONDHEIM → Magnus Berrføtts veg 26, 7046 TRONDHEIM
Hele kunngjøringen