Kvaal Maskin AS
Aktiv- Org.nr.990 913 803
- Aksjeselskap
- Grunnarbeid og graving
- Sør-Aurdal
- Ikke registrert i MVA-registeret
Kvaal Maskin AS er et aksjeselskap i Reinli i Sør-Aurdal, stiftet 5. januar 2007. Selskapet driver med grunnarbeid. Styrets leder er Jostein Kvaal.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Endring av styre · Styret: leder Jostein Kvaal
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −1,9 mill. kr
Lignende bedrifter
Grunnarbeid og graving i Sør-Aurdal, nærmest i omsetning
- Stian Dokken Holding ASGrunnarbeid og graving · Reinli, Sør-Aurdal0 kromsetning 2025
- Jan Dokken Invest ASGrunnarbeid og graving · Bagn, Sør-Aurdal0 kromsetning 2025
- Nerødegård Maskin ASGrunnarbeid og graving · Bagn, Sør-Aurdal770 998 kromsetning 2025
- Aaslie Anlegg ASGrunnarbeid og graving · Hedalen, Sør-Aurdal1,7 mill. kromsetning 2025
- Veståsen Drift og Utvikling ASGrunnarbeid og graving · Bagn, Sør-Aurdal2 mill. kromsetning 2025
- Jabra Maskin ASGrunnarbeid og graving · Bagn, Sør-Aurdal2,4 mill. kromsetning 2025
- Ola Kleven ASGrunnarbeid og graving · Bagn, Sør-Aurdal2,4 mill. kromsetning 2025
- Lars Martin Grøv ASGrunnarbeid og graving · Hedalen, Sør-Aurdal2,7 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 0 | 345 | 3 487 | 950 | |
| −31 | −12 | −41 | −476 | 111 | −609 | |
| EBITDA | −384 | 447 | −314 | |||
| Resultat før skatt | −254 | −166 | −177 | −1 916 | −87 | −791 |
| −254 | −166 | −177 | −1 916 | −87 | −791 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 646 | 646 | 646 | 649 | 4 731 | 4 545 | |
| −1 899 | −1 645 | −1 478 | −1 302 | 615 | 702 | |
| 2 545 | 2 291 | 2 125 | 1 951 | 4 117 | 3 843 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −138 % | 3,2 % | −64,1 % | |||
| Egenkapitalandel | −293,8 % | −254,4 % | −228,7 % | −200,6 % | 13 % | 15,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,03 | 1,09 | 1,59 | 2,76 | 8,14 | 7,31 |
| Totalkapitalrentabilitet | −4,8 % | −1,8 % | −6,3 % | −17,7 % | 2,4 % | −11,9 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler646 389 kr
Anleggsmidler0 %0 kr
Omløpsmidler100 %646 389 kr
Egenkapital og gjeld646 389 kr
Innskutt egenkapital12 %79 422 kr
Opptjent egenkapital−306 %−2 mill. kr
Kortsiktig gjeld97 %629 555 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 31 | 12 |
| Driftsresultat | −31 | −12 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 223 | 155 |
| Netto finans | −223 | −155 |
| Resultat før skatt | −254 | −166 |
| Årsresultat | −254 | −166 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Jostein Kvaal | 1997 | |
| Varamedlem | Vebjørn Kulhuset Kvaal | 2003 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset Valhall AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Håvard Arvid Kvaal (født 1962) | 50 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
42 hendelser siden 2007
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
- 2020