Solungen AS
Aktiv- Org.nr.990 026 653
- Aksjeselskap
- Skjønnhetspleie og spa
- Nittedal
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Solungen AS er et aksjeselskap i Hakadal i Nittedal, stiftet 15. juni 2006. Selskapet driver med aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad. Daglig leder er Stian Ryen, og styrets leder er Stian Ryen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3031 Nittedal → 3232 Nittedal
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Skjønnhetspleie og spa i Nittedal, nærmest i omsetning
- Lykke Hud & Spa ASSkjønnhetspleie og spa · Nittedal1,2 mill. kromsetning 2025
- T&V Nails ASSkjønnhetspleie og spa · Hakadal, Nittedal853 152 kromsetning 2025
- Kristines Hud og Kroppspleie ASSkjønnhetspleie og spa · Nittedal840 105 kromsetning 2025
- Savage Beauty ASSkjønnhetspleie og spa · Hakadal, Nittedal302 388 kromsetning 2025
- The Holmens Velvære ASSkjønnhetspleie og spa · Hagan, Nittedal25 731 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 1 327 | 1 256 | 1 165 | 1 206 | 1 127 | 1 127 | |
| 46 | 164 | −49 | 38 | −42 | −146 | |
| EBITDA | 128 | 48 | −46 | |||
| Resultat før skatt | 43 | 2 215 | 408 | 505 | 4 425 | |
| 548 | 43 | 2 213 | 391 | 505 | 4 409 | |
| 1 | 1 | 1 | ||||
| Balanse | ||||||
| 7 309 | 7 615 | 8 928 | 2 025 | 3 668 | 6 114 | |
| 4 535 | 3 987 | 3 944 | 1 731 | 1 341 | 1 436 | |
| 2 774 | 3 628 | 4 984 | 294 | 2 328 | 4 679 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 3,5 % | 13 % | −4,2 % | 3,2 % | −3,7 % | −13 % |
| Egenkapitalandel | 62,1 % | 52,4 % | 44,2 % | 85,5 % | 36,6 % | 23,5 % |
| Likviditetsgrad 1 | 5,7 | 14,7 | 28,67 | 4,23 | 1,21 | 1,17 |
| Totalkapitalrentabilitet | 2,9 % | 43,7 % | 14,9 % | 10,9 % | 100,1 % | |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler7,3 mill. kr
Anleggsmidler83 %6,1 mill. kr
Omløpsmidler17 %1,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld7,3 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %120 000 kr
Opptjent egenkapital60 %4,4 mill. kr
Kortsiktig gjeld3 %217 786 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 327 | 1 256 |
| Sum driftskostnader | 1 280 | 1 093 |
| Lønnskostnader | 346 | 222 |
| Driftsresultat | 46 | 164 |
| Finansinntekter | 79 | |
| Finanskostnader | 196 | |
| Netto finans | 502 | −121 |
| Resultat før skatt | 43 | |
| Årsresultat | 548 | 43 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Stian Ryen | 1976 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Stian Ryen | 1976 | |
| Varamedlem | Anne Helene Ryen | 1955 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Cedra Norge AS | ||
| Regnskapsfører | Stange Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Ryen (født 1976) | 1 200 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetSolungen AS990 026 653
- Forretningsadresse
- Brennløkkveien 1, 1484 Hakadal
Underenheter1
- Sted
- Hakadal
Historikk
30 hendelser siden 2006
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3031 Nittedal → 3232 Nittedal
Hele kunngjøringen
- 2023
Meldepliktig avtale
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen