Rer Holding AS
Aktiv- Org.nr.989 242 652
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Alver
- Ikke registrert i MVA-registeret
Rer Holding AS er et aksjeselskap i Eikangervåg i Alver, stiftet 21. desember 2005. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Ranveig Anny Eknes Reikerås.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2021
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Alver, nærmest i omsetning
- Fast Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Frekhaug, Alver0 kromsetning 2025
- Liv J Hauge ASHolding- og investeringsselskaper · Hjelmås, Alver0 kromsetning 2025
- Cad ASHolding- og investeringsselskaper · Frekhaug, Alver0 kromsetning 2025
- Kjøndal Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Isdalstø, Alver0 kromsetning 2025
- Pustavikjo Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Isdalstø, Alver0 kromsetning 2025
- Vaf Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Isdalstø, Alver0 kromsetning 2025
- Randefalk Consulting ASHolding- og investeringsselskaper · Isdalstø, Alver0 kromsetning 2025
- Putte Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Manger, Alver0 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 0 | ||||
| −54 | −25 | −107 | −7 | −7 | −7 | |
| Resultat før skatt | 520 | 538 | 284 | 589 | 714 | 60 |
| 407 | 436 | 220 | 497 | 632 | −15 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 2 580 | 2 363 | 1 889 | 1 697 | 3 691 | 3 552 | |
| 2 467 | 2 060 | 1 825 | 1 605 | 3 608 | 2 976 | |
| 112 | 302 | 64 | 92 | 83 | 576 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 95,6 % | 87,2 % | 96,6 % | 94,6 % | 97,8 % | 83,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 14,67 | 4,47 | 13,07 | 8,33 | 33,25 | 4,55 |
| Totalkapitalrentabilitet | 21,1 % | 25,3 % | 15,8 % | 21,9 % | 19,7 % | 1,7 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler2,6 mill. kr
Anleggsmidler36 %931 174 kr
Omløpsmidler64 %1,6 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,6 mill. kr
Innskutt egenkapital37 %957 174 kr
Opptjent egenkapital59 %1,5 mill. kr
Kortsiktig gjeld4 %112 356 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 54 | 25 |
| Driftsresultat | −54 | −25 |
| Finansinntekter | 574 | 563 |
| Finanskostnader | 1 | 0 |
| Netto finans | 574 | 563 |
| Resultat før skatt | 520 | 538 |
| Årsresultat | 407 | 436 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Ranveig Anny Eknes Reikerås | 1952 | |
| Varamedlem | Oddvar Reikerås | 1952 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | FREKHAUG REGNSKAP Øyvind Vaksvik | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Ranveig Anny Eknes Reikerås (født 1952) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetRer Holding AS989 242 652
- Forretningsadresse
- Eknes, 5913 Eikangervåg
Underenheter1
- Sted
- Eikangervåg
Historikk
24 hendelser siden 2005
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 1263 Lindås → 4631 Alver
Hele kunngjøringen
- 2019
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen