Stramrud Holding AS
Aktiv- Org.nr.989 189 174
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Stange
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Stramrud Holding AS er et aksjeselskap i Ottestad i Stange, stiftet 18. desember 2005. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Sven Stramrud.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny adresse · Brennsætervegen 34, 2323 INGEBERG → Sandvikavegen 65, 2312 OTTESTAD
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Stange
- O E Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Ottestad, Stange
- Maba Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Ilseng, Stange
- Skrenten Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Ottestad, Stange
- Andromeda Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Ottestad, Stange
- Misild ASHolding- og investeringsselskaper · Tangen, Stange
- JKF Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Tangen, Stange
- Cocozza Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Ottestad, Stange
- Ziba ASHolding- og investeringsselskaper · Ottestad, Stange
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | ||||||
| −36 | −18 | −21 | −124 | −124 | −93 | |
| Resultat før skatt | 694 | 2 299 | 743 | −114 | 352 | 1 009 |
| 694 | 2 301 | 742 | −114 | 352 | 1 009 | |
| 0 | ||||||
| Balanse | ||||||
| 14 229 | 13 544 | 12 555 | 11 812 | 11 937 | 11 574 | |
| 14 229 | 13 544 | 12 553 | 11 812 | 11 926 | 11 574 | |
| 0 | 2 | 0 | 11 | 0 | ||
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 99,9 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1 085,18 | |||||
| Totalkapitalrentabilitet | 5 % | 17,6 % | 3,1 % | −1 % | 3 % | 9,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler14 mill. kr
Omløpsmidler100 %14 mill. kr
Egenkapital og gjeld14 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %100 000 kr
Opptjent egenkapital99 %14 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 36 | 18 |
| Lønnskostnader | 10 | 0 |
| Driftsresultat | −36 | −18 |
| Finansinntekter | 730 | 2 317 |
| Netto finans | 730 | 2 317 |
| Resultat før skatt | 694 | 2 299 |
| Årsresultat | 694 | 2 301 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Sven Stramrud | 1954 | |
| Varamedlem | Stian Stramrud | 1986 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Sandberg Rådgivning AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Sven Stramrud (født 1954) | 100 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
37 hendelser siden 2005
- 2026
Ny adresse
Brennsætervegen 34, 2323 INGEBERG → Sandvikavegen 65, 2312 OTTESTAD
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
- 2023
Ny adresse
Veståsvegen 90, 2323 INGEBERG → Brennsætervegen 34, 2323 INGEBERG
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0403 Hamar → 3403 Hamar
Hele kunngjøringen