Mar.In Invest AS
Aktiv- Org.nr.989 181 637
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Bærum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Mar.In Invest AS er et aksjeselskap i Rykkinn i Bærum, stiftet 13. desember 2005. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Inger Nybråten.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2022
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Bærum
- Cocaca ASHolding- og investeringsselskaper · Kolsås, Bærum
- Ørneveien Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Fornebu, Bærum
- Topolino ASHolding- og investeringsselskaper · Høvik, Bærum
- Henden Capital ASHolding- og investeringsselskaper · Høvik, Bærum
- Steinbukk ASHolding- og investeringsselskaper · Kolsås, Bærum
- Jens Philip ASHolding- og investeringsselskaper · Snarøya, Bærum
- Kjartan ASHolding- og investeringsselskaper · Høvik, Bærum
- Soo Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Hosle, Bærum
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| −47 | −37 | −32 | −40 | −1 | −11 | |
| Resultat før skatt | 3 388 | 368 | 703 | 669 | 703 | 495 |
| 3 353 | 368 | 703 | 669 | 703 | 495 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Balanse | ||||||
| 6 785 | 6 062 | 3 139 | 2 606 | 2 437 | 4 334 | |
| 6 750 | 3 447 | 3 139 | 2 606 | 2 437 | 4 334 | |
| 35 | 2 615 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 99,5 % | 56,9 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % |
| Likviditetsgrad 1 | 72,54 | |||||
| Totalkapitalrentabilitet | 52,7 % | 8 % | 24,5 % | 26,5 % | 20,8 % | 12,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler6,8 mill. kr
Anleggsmidler62 %4,2 mill. kr
Omløpsmidler38 %2,6 mill. kr
Egenkapital og gjeld6,8 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %142 825 kr
Opptjent egenkapital97 %6,6 mill. kr
Kortsiktig gjeld1 %35 375 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 47 | 37 |
| Driftsresultat | −47 | −37 |
| Finansinntekter | 3 436 | 404 |
| Netto finans | 3 436 | 404 |
| Resultat før skatt | 3 388 | 368 |
| Årsresultat | 3 353 | 368 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Inger Nybråten | 1956 | |
| Varamedlem | Marit Crawfurd | 1955 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Berge & Lundal Revisjonsselskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Inger Nybråten (født 1956) | 500 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
34 hendelser siden 2005
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0219 Bærum → 3024 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2019