Revefjes AS
Aktiv- Org.nr.989 156 667
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Oslo
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Revefjes AS er et aksjeselskap i Oslo, stiftet 16. desember 2005. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Daglig leder er Espen Systad, og styrets leder er Espen Systad.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny adresse · c/o Espen Systad Maridalsveien 64C, 0458, Oslo → Maridalsveien 64C, 0458, OSLO
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
Støtte og tilskudd
1 tildeling
| År | Giver | Formål | Beløp |
|---|---|---|---|
| 2016 | IN Hordaland | Klynger og nettverk, Klyngeprogrammet | 200 000 kr |
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Oslo
- Nordbekk ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Erlend Sande ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Ibis Invest Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Knutsgard ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Hinvest ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Lara Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Anders Nesse ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
- Lapeti ASHolding- og investeringsselskaper · Oslo
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 2 | 3 | 50 | 0 | |||
| −342 | −215 | −154 | −108 | −71 | −171 | |
| EBITDA | −100 | |||||
| Resultat før skatt | 467 | 8 053 | 269 | 2 | −664 | 787 |
| 377 | 6 282 | 209 | −65 | −709 | 623 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Balanse | ||||||
| 7 641 | 9 312 | 1 624 | 1 723 | 2 078 | 3 000 | |
| 7 038 | 7 510 | 1 528 | 1 439 | 1 492 | 2 851 | |
| 604 | 1 802 | 96 | 284 | 586 | 149 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −7 688 % | −3 600 % | −142 % | |||
| Egenkapitalandel | 92,1 % | 80,7 % | 94,1 % | 83,5 % | 71,8 % | 95 % |
| Likviditetsgrad 1 | 12,44 | 5,16 | 16,71 | 5,96 | 3,53 | 14,71 |
| Totalkapitalrentabilitet | 7,5 % | 147,3 % | 16,3 % | 14,1 % | 12,1 % | 29,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler7,6 mill. kr
Anleggsmidler2 %128 400 kr
Omløpsmidler98 %7,5 mill. kr
Egenkapital og gjeld7,6 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %173 650 kr
Opptjent egenkapital90 %6,9 mill. kr
Kortsiktig gjeld8 %603 874 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 342 | 215 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −342 | −215 |
| Finansinntekter | 978 | 8 269 |
| Finanskostnader | 170 | 1 |
| Netto finans | 809 | 8 268 |
| Resultat før skatt | 467 | 8 053 |
| Årsresultat | 377 | 6 282 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Espen Systad | 1970 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Espen Systad | 1970 | |
| Varamedlem | Thomas Poulsson Krogh | 1969 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Vekst Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Espen Systad (født 1970) | 173 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Historikk
25 hendelser siden 2005
- 2026
Ny adresse
c/o Espen Systad Maridalsveien 64C, 0458, Oslo → Maridalsveien 64C, 0458, OSLO
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen