Desimal Group AS
Desimal Group AS er et aksjeselskap i Rælingen, stiftet 4. desember 2005. Selskapet driver med utleie av egen eller leid fast eiendom. Daglig leder er Stian Johansen, og styrets leder er Stian Johansen.
Fakta om Desimal Group AS
- Daglig leder
- Stian Johansen (f. 1980)
- Styreleder
- Stian Johansen (f. 1980)
- Stiftet
- Kommune
- Rælingen
- Største eiere (2025)
- Stian Johansen100 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 270 | 454 |
| Driftsresultat | 35 | −222 |
| Resultat før skatt | 33 | −229 |
| Årsresultat | 33 | −229 |
| Sum eiendeler | 510 | 545 |
| Egenkapital | 72 | 39 |
| Gjeld | 438 | 505 |
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 454 183 kr → 269 998 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 40,6 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Morselskap for investeringer i, og utvikling av andre selskaper, herunder også investeringer og drift i eiendom samt andre finansielle investeringer. Selskapet driver virksomhet innen annonse- og reklameproduksjon, grafisk ferdiggjøring, fotografvirksomhet, kurs- og konsulentvirksomhet og salg av varer og artikler gjennom nettbutikk og annen varehandel.
- Juridisk navn
- DESIMAL GROUP AS
- Org.nr.
- 989 074 261
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 04.12.2005
- Registrert
- 09.01.2006
- Bransje
- Utleie av egen eller leid fast eiendom 68.200
- Daglig leder
- Stian Johansen (f. 1980)
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Vangensteinvegen 8A, 2005 RælingenÅpne i kart
- Kommune
- Rælingen
- Nettsted
- desimal.no
- Status
- Aktiv
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 270 | 454 | 778 | 1 362 | 912 | 715 | 740 | 815 | 1 385 | 1 192 |
| Driftsresultat | 35 | −222 | −302 | 57 | 311 | 148 | 26 | −461 | −189 | 83 |
| EBITDA | −189 | 83 | ||||||||
| Resultat før skatt | 33 | −229 | −297 | 73 | 319 | 155 | 28 | −459 | −185 | 91 |
| Årsresultat | 33 | −229 | −297 | 73 | 319 | 155 | 28 | −459 | −185 | 78 |
| Sum eiendeler | 510 | 545 | 635 | 893 | 748 | 494 | 268 | 178 | 679 | 854 |
| Egenkapital | 72 | 39 | 268 | 566 | 493 | 174 | 19 | −19 | 440 | 624 |
| Gjeld | 438 | 505 | 367 | 327 | 255 | 320 | 249 | 197 | 239 | 230 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 270 | 454 |
| Sum driftskostnader | 235 | 676 |
| Lønnskostnader | 17 | 398 |
| Driftsresultat | 35 | −222 |
| Finansinntekter | 5 | −3 |
| Finanskostnader | 7 | 3 |
| Netto finans | −2 | −7 |
| Resultat før skatt | 33 | −229 |
| Årsresultat | 33 | −229 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 12,8 % | −48,9 % | −38,8 % |
| Egenkapitalandel | 14,2 % | 7,3 % | 42,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,43 | 1,22 | 1,69 |
| Totalkapitalrentabilitet | 7,5 % | −38,2 % | −38,9 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Stian Johansen | 1980 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Stian Johansen | 1980 |
| Varamedlem | Harald Aksel Johansen | 1944 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Progressum AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Org.nr. 939 752 390 | til 22.12.2025 |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Johansen (født 1980) | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Vangensteinvegen 8A, 2005 Rælingen
- Sted
- Lillestrøm
- Sted
- Rælingen
Varemerker og rettigheter
| Navn | Type | Status | Nummer | Registrert | Utløper |
|---|---|---|---|---|---|
| DESIMAL | Varemerke, ordmerke | Utløpt | 233559 | 26.06.2006 | 26.06.2026 |
Historikk
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3027 Rælingen → 3224 Rælingen
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0228 Rælingen → 3027 Rælingen
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
Endring av formål
Formål: Morselskap for investeringer i, og utvikling av andre selskaper, herunder også investeringer og drift i eiendom samt andre finansielle investeringer. Selskapet driver virksomhet innen annonse- og reklameproduksjon, grafisk ferdiggjøring, fotografvirksomhet, kurs- og konsulentvirksomhet og salg av varer og artikler gjennom nettbutikk og annen varehandel.
Hele kunngjøringen
Endring av foretaksnavn
Desimal Foto og Grafisk AS → Desimal Group AS
Hele kunngjøringen