Tannlege Hermansen Holding AS
Tannlege Hermansen Holding AS er et aksjeselskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 16. november 2005. Selskapet driver med tannlegetjenester. Daglig leder er Pål Hermansen, og styrets leder er Pål Hermansen.
Fakta om Tannlege Hermansen Holding AS
- Daglig leder
- Pål Hermansen (f. 1955)
- Styreleder
- Pål Hermansen (f. 1955)
- Stiftet
- Bransje
- Tannleger i Nordre Follo
- Kommune
- Nordre Follo
- Største eiere (2025)
- Pål Hermansen50,2 %
- Hilde Marie Hermansen49,8 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Driftsresultat | −185 | −148 |
| Resultat før skatt | 576 | 805 |
| Årsresultat | 369 | 799 |
| Sum eiendeler | 12 381 | 10 770 |
| Egenkapital | 10 002 | 9 632 |
| Gjeld | 2 380 | 1 138 |
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3020 Nordre Follo → 3207 Nordre Follo
Konsernstruktur
Morselskap for 1 datterselskap.
Offisiell foretaksinformasjon
Handel med aksjer og verdipapirer herunder lånefinansierte investeringer med verdipapirer og valuta, eiendom, eiendomsutvikling med blandt annet tilrettelegging av eiendom for forfatter- og fotovirksomhet og deltagelse i andre selskaper.
- Juridisk navn
- TANNLEGE HERMANSEN HOLDING AS
- Org.nr.
- 989 018 248
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 16.11.2005
- Registrert
- 13.02.2006
- Bransje
- Tannlegetjenester 86.230
- Daglig leder
- Pål Hermansen (f. 1955)
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Siggerudveien 908, 1425 SkiÅpne i kart
- Kommune
- Nordre Follo
- Telefon
- 64 86 55 15
- Status
- Aktiv
- MVA-registeret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | |||||||
| Driftsresultat | −185 | −148 | −138 | −115 | −94 | −47 | −269 | −93 | −160 | −107 |
| EBITDA | −107 | |||||||||
| Resultat før skatt | 576 | 805 | 3 932 | −25 | 3 250 | −1 559 | 649 | −115 | 2 168 | −283 |
| Årsresultat | 369 | 799 | 3 911 | −58 | 3 250 | −1 645 | 649 | −115 | 2 168 | −283 |
| Sum eiendeler | 12 381 | 10 770 | 14 342 | 10 398 | 10 267 | 7 664 | 8 932 | 8 029 | 7 745 | 6 382 |
| Egenkapital | 10 002 | 9 632 | 8 834 | 5 323 | 6 381 | 4 131 | 6 276 | 5 627 | 5 743 | 3 574 |
| Gjeld | 2 380 | 1 138 | 5 508 | 5 075 | 3 887 | 3 533 | 2 656 | 2 402 | 2 003 | 2 808 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 185 | 148 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −185 | −148 |
| Finansinntekter | 1 288 | 997 |
| Finanskostnader | 526 | 44 |
| Netto finans | 761 | 953 |
| Resultat før skatt | 576 | 805 |
| Årsresultat | 369 | 799 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 80,8 % | 89,4 % | 61,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 4,74 | 8,41 | 2,34 |
| Totalkapitalrentabilitet | 9,5 % | 6,8 % | 59 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Pål Hermansen | 1955 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Pål Hermansen | 1955 |
| Varamedlem | Hilde Marie Hermansen | 1956 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Revisjon Sør AS | |
| Regnskapsfører | View Group AS |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Pål Hermansen (født 1955) | 502 | |
| Hilde Marie Hermansen (født 1956) | 498 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Tannlege Hermansen Holding AS
Historikk
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3020 Nordre Follo → 3207 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0213 Ski → 3020 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2019
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Siggerudveien 908, 1400 Ski → Siggerudveien 908, 1425 Ski
Hele kunngjøringen