HB Samvekst AS
Aktiv- Org.nr.988 413 534
- Aksjeselskap
- Skjønnhetspleie og spa
- Randaberg
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
HB Samvekst AS er et aksjeselskap i Randaberg, stiftet 1. juni 2005. Selskapet driver med skjønnhetspleie. Styrets leder er Halvor Bergsaker.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
- Nytt årsregnskap · 2020 → 2021
Lignende bedrifter
Skjønnhetspleie og spa i Randaberg
- Grødem Salongen ASSkjønnhetspleie og spa · Randaberg
- ALLIS HUDPLEIE Allis FroestadSkjønnhetspleie og spa · Randaberg
- Soulclinic Christina BergliSkjønnhetspleie og spa · Randaberg
- I. Sande NeglesalongSkjønnhetspleie og spa · Randaberg
- Ann-Mari Jonassen NilsenSkjønnhetspleie og spa · Randaberg
- Tania Bryzh NailsSkjønnhetspleie og spa · Randaberg
- Mette Aslaksen Hud og VelværeSkjønnhetspleie og spa · Randaberg
- Nails By Lise SandnesSkjønnhetspleie og spa · Randaberg
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 36 | 59 | 126 | ||||
| −19 | −22 | −20 | −61 | −203 | −153 | |
| EBITDA | −61 | −203 | −153 | |||
| Resultat før skatt | 325 | 352 | −1 115 | 3 823 | 5 988 | −648 |
| 325 | 352 | −1 115 | 3 823 | 5 988 | −648 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Balanse | ||||||
| 9 673 | 10 149 | 10 546 | 11 671 | 16 992 | 10 276 | |
| 9 044 | 10 049 | 9 796 | 11 661 | 7 838 | 6 250 | |
| 629 | 100 | 750 | 10 | 9 154 | 4 026 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −169,4 % | −344,1 % | −121,4 % | |||
| Egenkapitalandel | 93,5 % | 99 % | 92,9 % | 99,9 % | 46,1 % | 60,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 6,1 | 32,96 | 4,94 | 367,2 | 1,26 | 22,65 |
| Totalkapitalrentabilitet | 3,4 % | 3,4 % | −10 % | 30,4 % | 44,5 % | −1,5 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler9,7 mill. kr
Anleggsmidler60 %5,8 mill. kr
Omløpsmidler40 %3,8 mill. kr
Egenkapital og gjeld9,7 mill. kr
Innskutt egenkapital4 %360 190 kr
Opptjent egenkapital90 %8,7 mill. kr
Kortsiktig gjeld7 %629 060 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 19 | 22 |
| Driftsresultat | −19 | −22 |
| Finansinntekter | 353 | 374 |
| Finanskostnader | 9 | 0 |
| Netto finans | 344 | 374 |
| Resultat før skatt | 325 | 352 |
| Årsresultat | 325 | 352 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Halvor Bergsaker | 1973 | |
| Varamedlem | Monika Bergsaker | 1975 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Addvant Stavanger AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Halvor Bergsaker (født 1973) | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Historikk
34 hendelser siden 2005
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
- 2018
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen