Stian Landbakk AS
Aktiv- Org.nr.987 559 500
- Aksjeselskap
- Dagligvarehandel
- Nordre Follo
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- 17 ansatte
Stian Landbakk AS er et aksjeselskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 10. november 2004. Selskapet driver med detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler og har 17 ansatte. Daglig leder er Stian Landbakk, og styrets leder er Stian Landbakk.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Flere ansatte · 14 → 17
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Færre ansatte · 16 → 14
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Revisor fratrådt · ERNST & YOUNG AS
Lignende bedrifter
Dagligvarehandel i Nordre Follo, nærmest i omsetning
- Steinar Jordet ASDagligvarehandel · Ski, Nordre Follo88 mill. kromsetning 2025
- Nordbyveien Mat ASDagligvarehandel · Ski, Nordre Follo98 mill. kromsetning 2025
- Bøleråsen Mat ASDagligvarehandel · Langhus, Nordre Follo72 mill. kromsetning 2025
- Simen Sandorf Dagligvare ASDagligvarehandel · Oppegård, Nordre Follo64 mill. kromsetning 2025
- Herbjørnrød Kolonial ASDagligvarehandel · Sofiemyr, Nordre Follo117 mill. kromsetning 2025
- Tolleshaug Dagligvare ASDagligvarehandel · Siggerud, Nordre Follo60 mill. kromsetning 2025
- Chin Khar ASDagligvarehandel · Kolbotn, Nordre Follo58 mill. kromsetning 2025
- Finstad Mat ASDagligvarehandel · Ski, Nordre Follo53 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 88 828 | 88 407 | 85 674 | 77 786 | 81 734 | 86 665 | |
| −315 | 280 | −21 | 685 | 507 | 1 614 | |
| EBITDA | 921 | 744 | 1 800 | |||
| Resultat før skatt | −276 | 323 | 14 | 707 | 517 | 1 629 |
| −341 | 233 | 8 | 547 | 395 | 1 396 | |
| Balanse | ||||||
| 8 154 | 8 340 | 8 744 | 9 180 | 8 895 | 10 577 | |
| 1 284 | 1 625 | 1 392 | 1 384 | 1 338 | 1 593 | |
| 6 870 | 6 715 | 7 352 | 7 795 | 7 557 | 8 985 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −0,4 % | 0,3 % | −0 % | 0,9 % | 0,6 % | 1,9 % |
| Egenkapitalandel | 15,8 % | 19,5 % | 15,9 % | 15,1 % | 15 % | 15,1 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,13 | 1,15 | 1,09 | 1,08 | 1,05 | 1,1 |
| Totalkapitalrentabilitet | −3,3 % | 3,8 % | 0,2 % | 7,8 % | 5,3 % | 16,8 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler8,2 mill. kr
Anleggsmidler5 %386 066 kr
Omløpsmidler95 %7,8 mill. kr
Egenkapital og gjeld8,2 mill. kr
Innskutt egenkapital6 %500 000 kr
Opptjent egenkapital10 %784 041 kr
Kortsiktig gjeld84 %6,9 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 88 828 | 88 407 |
| Sum driftskostnader | 89 143 | 88 127 |
| Lønnskostnader | 6 594 | 6 619 |
| Driftsresultat | −315 | 280 |
| Finansinntekter | 41 | 44 |
| Finanskostnader | 1 | |
| Netto finans | 39 | 44 |
| Resultat før skatt | −276 | 323 |
| Årsresultat | −341 | 233 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Stian Landbakk | 1975 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Stian Landbakk | 1975 | |
| Varamedlem | Arnt Landbakk | 1954 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Pricewaterhousecoopers AS | ||
| Regnskapsfører | Rema 1000 Norge AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Landbakk (født 1975) | 500 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetStian Landbakk AS987 559 500
- Forretningsadresse
- Åsenveien 12, 1400 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ski
- Ansatte
- 17
Historikk
31 hendelser siden 2004
- 2026
Flere ansatteNy
14 → 17
Færre ansatte
16 → 14
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3020 Nordre Follo → 3207 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022